2737
2734

امشب با دوستام رفته بودیم بیرون اونا اینقد خوشحال بودن من تو خودم دلم میخواست برگردم خونه بخاطر چهره و هیکلم و شرایط مالیمون حالم خرابه اعتماد بنفسم صفر شده دلم میخاد زمین باز شه برم داخلش مشکلم با یکی دو تا عمل حل نمیشه  همه بهم میگن چرا اینقدر نا امیدی میگم وقتی بخاطر شرایطم نه انتخاب میشم نه میتونم انتخاب کنم نه با خوشحالی زندگی کنم چیکار کنم لعنت به ژن بد که فقط من به ارث بردم لعنت به زندگی هرچی طلا دارم باید بفروشم برای پول پیش خونه با اینکه دختر خونم ولی قدرمو نمبدونن دلم رو میشکونن این همه با گرفتاری خریدم تاحالا زنجیرمو گردنم نکردم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

پریودی ؟

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنننن 

حتی اگه کسی رو نداری بدون تو خدا رو داری 

و تمام اعضای بدنت واسه ۱ ثانیه زده بودنت درحال تلاشن 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2728

تا روحیه ت خوب نشه. ظاهرت هم خوب نمیشه. 

همچی اینه🧠. تو طرز تفکرتو نسبت بخودت درست کنی. زیباترین دخترای جهانی🪐♥

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببخشید شوخی کردم

عزیزم ناراحت نباش منم گاهی این افکار و دارم

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740

عزیزممم خودکشی چیهههه فکرشم نکن 

دوست منم کرده تو کماس.. هعی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
درکت میکنم واقعا سخته، ولی ادامه بده روزای خوبم میان

نمیتونم دیگه خستم چرا نباید یه ذره شبیه یه دختر باشم اینقد تفاوت داشته باشم با آدمای معمولی

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نکنننن  حتی اگه کسی رو نداری بدون تو خدا رو داری  و تمام اعضای بدنت واسه ۱ ثانیه زده بود ...

نمیتونم دیگه خستم چرا نباید یه ذره شبیه یه دختر باشم اینقد تفاوت داشته باشم با آدمای معمولی

یعنی چی خب هرکی یه شکل و قیافه ای داره خودت داری میگی اعتماد ب نفست صفره پس مشکلت قیافه و عمل اینا نیس مشکلت همون اعتماد ب نفسه هست شاید اصلا از خیلی از دوستات خوشگلتر هم باشی ولی اونا اعتماد ب نفسشون باعث شه که زیبا جلوه شن بعدشم هرررکی به نوعی مشکل داره تو زندگیش یکی مالی یکی خانوادگی یکی عشقی یکی دادگاهی هر مدل آدم داریم پس از ظاهر زندگی کسی قضاوت نکن

من فکر کنم دیگه خدا هم ندارم😢💔

وا

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706