2733
2739
عنوان

با وجود تمام ویژگی های مثبتم اما ....

122 بازدید | 24 پست

سلام دخترا میخوام باهاتون دلی حرف بزنم من هم تحصیل کرده ام هم اونقدری در میارم که خودمو بچرخونم هم خوش قیافه و خوش قد و هیکل و خوش پوشم هم خانواده خوبی دارم ما یه زندگی متوسط توی تهران داریم و من تک فرزندم ولی تا الان هیچ خواستگاری که به دلم بشینه نیومده ... سنم از ۳۰ گذشته ..اهل دوست پسر و شماره گرفتن توی خیابون نیستم گرچه ظاهرم امروزیه

نگید ازدواج میخوای چیکار و .... 

چون پدر مادرم روزبه روز پیرتر میشن و من تنهاتر 

کسی هست اینجا مثل خودم باشه؟ 

چطوری میگذرونید ؟ دهه ۳۰ براتون چطوریه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا اینستاگرام ؟ باورت میشه ندارم 😁

من با شوهرم ۴ سال پیش اینجوری اشنا شدم 😅  

ولی حتما سعی کن خانواده خیلییی برات مهم باشه گیر نیوفتی مثل من😅

باور کن مجردی بهتر از ازدواج بده خیلی خیلی دقتتت کن 

نباید حتما تو خیابون شماره بگیرید که عزیزم میتونید با یکی توی فضای مجازی هم اشنا بشید الان اکثرا این ...

امتحان نکنه بهتره چون اهلش نیست پسرا میخوان یکی باهاشون ده دفعه بیرون بره و همش گوشی به دست باشه اخرش هم یا میشه یه نمیشه بنظرم نمی ارزه خصوصا که خانون بالا سی سال هستن 

2738
آفرین دقیقا حرف دلمو زدی  خودت مجردی ؟

اره عزیزم مجردم و تایپیک اخرمو بخونی متوجه میشی 

من عاشق شدم تو همین اینستا اشنا شدم باهاش اما هیچی به هیچی قلبمو شکست و رفت و الان دنبال ازدواج سنتی هستم 

تازه اگه تو شهر کوچیک باشی جز بدنامی هیچی نداره 

ماهم توی شهر کوچیک هستیم به شوهرم گفتم اصلا اهل بیرون اومدن نیستم اونم قبول کرد و مادرشو بعد ۳ سال فرستاد خونمون کلا چندبار از دور منو دید 

اره عزیزم مجردم و تایپیک اخرمو بخونی متوجه میشی  من عاشق شدم تو همین اینستا اشنا شدم باهاش اما ...

ای وااای 🙁🙁🙁آره دیگه اینجور روابط بگیر نگیره که اکثرا هم نگیره 😆

این همه زمان احساس و انرژی آخرشم هیچی ..... لاقل سنتی از اول تکلیفش روشنه .... خیلی متاسف شدم ایشالا یه بخت خوب ... تهرانی جسارتا ؟

ماهم توی شهر کوچیک هستیم به شوهرم گفتم اصلا اهل بیرون اومدن نیستم اونم قبول کرد و مادرشو بعد ۳ سال ف ...

یادش بخیر منو کسی که دوس داشتم همش از دور همو میدیدم اینقدر دلتنگ و دل شکسته شدم دوست داشتی بخون نظرت بده تایپیک سیزده فروردینم تاریخشه

2706