2733
2739

من اول میشم از اخر 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرتون زیست سخت بود یامتوسط؟شیمی وریاضی چطور؟  

من بد دادم ولی

زیستش ساده بود شیمی سخت بود و فیزیک اگه کسی سوال حل کرده بود میتونست ۶۰ بزنه ریاضیشم متوسط بود 

ولی من میخوام گریه کنم خیلی تحت تاثیر جو ازمون قرار گرفتم

2740
من بد دادم ولی زیستش ساده بود شیمی سخت بود و فیزیک اگه کسی سوال حل کرده بود میتونست ۶۰ بزنه ریاضیشم ...

دخترم زیست وشیمی هرکدوم ۴۰درصد زد وفزیک وریاضی هرکدوم ۴۵درصد زد ....بنظرتون اگه  معدل ۱۸ بیاره میتونه پزشکی روزانه قبول بشه؟

دخترم زیست وشیمی هرکدوم ۴۰درصد زد وفزیک وریاضی هرکدوم ۴۵درصد زد ....بنظرتون اگه  معدل ۱۸ بیاره ...

خوب زده عزیزم معدلشم باید بالای ۱۹ بشه 

پسر همکار مامانم تراز کنکورش ۱۱ هزار شده بود ولی معدلش ۱۷ شد پرستاری آورد 

الهی...گریه چرا آخه؟تلاش خودتو بکن بقیشو بسپار به خدا

خوب ندادم متوسط دادم وقتی از حوزه آمدم بیرون بچه ها میگفتن عالی بود راحت بود در حالی که شیمی و فیزیکو خوشبین باشی ۴۵ زدم🥲

2706