2737
2734

دلدرده اگه میتونی قنداقش کن آروم میشه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بنشونش 

بایه دستت دلشو بکیر نیفته با یع دستت زیر فکشو صاف کن

میزنه اروغشو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سعی کن آروغشو بگیری حتما. کولیک نوزادی شروع شده. دلشو آروم ماساژ بده. اصلا غذاهای نفاخ نخور اگه شیرخودتو میخوره.صداهای سفید ارامش میدن به نوزاد.و اگه بهترنشد دکتر داروی کولیک میده قطره میده بهترمیشه 

بچم ۳ روزش بود دلدردش شروع شد داروخونه بهش قطره کولیکز داد ولی تو نخر شاید بهش نسازه ببر دکتر ببین چی میده بهش الانم اگه قنداق کردی یا نمیتونی قنداق کنی درهرصورت بچه رو بزار رو شونت آروم آروم قدم بزن هواسش پرت میشه خواب میره

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
دل درد داره شاید من ی قاشق چایخوری،نبات داغ میدادم همش.نه دل درد نه کولیک نه دل پیچه،نه ضرر  ...

عزیزم هر چیزی ب جز شیر برای بچه زیر ی سال ممنوعه

2740

راستی خواب یار نوزادو دانلود کن ببین از کدوم صدا خوشش میاد پسر من با جاروبرقی آروم میشه

زیر یه سال😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

تلاش کن اروغ بگیری. منم خیلی اذیت بودم برای آروغ گرفتن ولی باید حوصله کنی چندین دقیقه اروم اروم بزنی پشتشو.

حواست به رژیم غذایی خودت باشه. سردیجات و چیزای نفخ دار نخور. شکم بچرو چرب کن با روغن سیاهدانه قنداقش کن‌. پاهاشو آروم مث حالت رکاب زدن تکون بده کمک میکنه نفخش بیاد.. اگر خیلی اذیت میشه بچه ببر دکتر دارو میده.

و درنهایت هرکار کنی طبیعت بچه تو روزهای اول همینه. خسته نباشی مامان جدید❤️

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

اشتباهه،چون از۶ماه میشه چیزای دیگه هم داد

من کلا وسواس های پزشکی امروزه رو برای بچه ها قبول ندارم.قدیم خبری از اینهمه دل درد و کولیک و رفلاکس نبود.ی قاشق چایخوری هم معادل سه چهار قطره میشه

خداروشکر اتفاقی هم نیفتاد.

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
2706