2733
2734

شوهرم من که میرم خونه مادرشوهرم میرم تو حیاط میره با مامانش پچ پچ میکنه من ک میام قطع میکنه حرفشو ....عروسشون نامحرمه بعد هی سر چیزای دیگه ک نیاز به کمکه عروس میشه همه کاره

برادرشوهرمم اینجوره

منم تا میرم دستشویی و بیام سریع پچ پچ میکنن تا میام شوهرم سرفه میکنه😑😐

پخمه ها

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

من خواهذشوهرم و مامانش. همش در حال پچ پچ کردنن. با اینکه همیشه هم با همن. از صبح پیش همن بعد شب که ما میریم شروع میکنن یا تو اتاق یا اشپزخونه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس همه جا همینن

اره بابا

بهش میگم حداقل ی بار ی جور دیگه ب ننت بفهمون ک من اومدم یعنی چی هی سرفه میکنی شاسگولن دیگه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740