2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم بیا با ۵۰ سکه تموم کنیم 😔😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 95 پست
وقتی مهر اجرا گذاشتم ۲ سال پیش خودش بهم گفت نمیخوامت  من ۲۲ اون ۲۸ سالشه  بعد ۱ سال و نی ...

وضع مالیت چطوره؟ میتونی پول چند ساعتی مشاوره رو بدی، ؟ ببین میخوام یکی و بهت معرفی کنم که واقعااااااااااا از صد درصد مشکلاتم و رفتار باشوهرم هفتاد درصدو حل کرد نمیخوام بهت دروغ بگم یا تبلیغ کنم من واقعاااااا جواب گرفتم من ویس گوش دادم ولی تو وقت نداری باید زنگ بزنی پیجشو مبزارم دایرکت بده هر جور میتونی ارتباط برقرار کن با خانم مهتاب دشتدار . مطمنم کمکت میکنه فقط کمکت ک کرد دعام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
چیشد ک برگشتی؟؟ من شوهرم طلاق میخواد 

بخواد باید توو خونه ی خودت باشی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
وقتی مهر اجرا گذاشتم ۲ سال پیش خودش بهم گفت نمیخوامت  من ۲۲ اون ۲۸ سالشه  بعد ۱ سال و نی ...

عین نامزد سابق منه پدرش هرچی میگفت اونم میگفت چشم.منم تحمل نکردم باباشم ازطلاقمون توپوست خودنمبگنجید

جواب نمی‌داد اعصابم خورد شد 

کلا کارات هیجانیه اینجوری ضربه میخوری

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
من خواهر شوهرم دوسال از خودم بزرگتره فکر نمیکنه که سر دختر خودشم بیاد 

نه بابا منم دوتاخواهرشوهرداشتم الانم سرزندگیاشونن پدرشوهرم کپی برابراصل پدرسالاربود میگفت بایدازدانشگاهت ریزنمراتتو بیاری معدلت زیر۱۴نباشه🤣

عزیزم ناراحت شدم من خیلی خوشحال شدم اون روز تاپیک زده بودی آشتی کردین 

چرا چیشده باز 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
عزیزم ناراحت شدم من خیلی خوشحال شدم اون روز تاپیک زده بودی آشتی کردین  چرا چیشده باز

احساس کردم داره دروغ میگه 

داره نقش بازی میکنه 

من و دوست نداره اگر این طور بود میرفت ب خانوادش میگفت با منه 

ولی هنوز ترس داره 

من چ گناهی کردم

2706