2737
2739
عنوان

خیانت🥲

186 بازدید | 29 پست

دیدم که شوهرم به چند نفر پیام میده حتی دختر داییم یه چند نفری هم بهم گفتن البته آقا بودند من برای زندگیم خیلی سختی کشیدم و تلاش کردم نمیتونم قبول کنم که به این راحتی این کارارو باهام کنه و نمیتونم جدا شم ولی موندم چیکار کنم دلم میخواد حالشو بگیرم

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید♥️🙏

با آقایون هم حرف میزنه شما ناراحت میشین🫤🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نمیتونی ازش جدا بشی به روش بیار ی مدت برو قهر مجبورش کن خونه یا زمینی ک داره رو بزنه ب اسمت قبول نکرد هم برگرد ب ظاهر ببخشش ولی تا میتونی پول جمع کن برای خودت چیزای با ارزش بخر ک بعدا مستقل بشی

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
با آقایون هم حرف میزنه شما ناراحت میشین🫤🙁

منظورم اینه اونایی که بهم گفتن شوهرم با دختر صحبت میکنه آقا هستن

منظورم اینه اونایی که بهم گفتن شوهرم با دختر صحبت میکنه آقا هستن

پیام هاشون رو خوندین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
اگه نمیتونی ازش جدا بشی به روش بیار ی مدت برو قهر مجبورش کن خونه یا زمینی ک داره رو بزنه ب اسمت قبول ...

نمیخوام خانوادم بفهمن 

شاغلم

بله متاسفانه 🥲

خیانتی هم صورت گرفته یا فقط عادی صحبت میکردن🙁

خیانتی هم صورت گرفته یا فقط عادی صحبت میکردن🙁

یه صحبت عادی

ولی یکی از همکاراش که فامیل هستیم بهم پیام داد و گفت جدا شو اینجا با خانوما خیلی راحته پیش همن و گفت که به چه کسایی پیام می‌داده و داداش زنداییم هم همینطور 

یه صحبت عادی ولی یکی از همکاراش که فامیل هستیم بهم پیام داد و گفت جدا شو اینجا با خانوما خیلی راحته ...

خب اخه به خاطر چندتا پیام عادی که نمیشه سریع رفت سر موضوع طلاق🙁

2706