2733
2739

فک میکردم شغلم خیلی موقعیت اجتماعیش خوبه فلانه مردم جوردیگه ای بهم نگاه میکنن ولی الان 

اعتماد بنفسم رفت از نظراتتون راجع به معلما 

ناراحت شدم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هیچوقت تاپیکهای معلما رو نمیخونم

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2740
عزیزم اگه بده چرا همه تاپیک ها در مورد آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری هست  اینجا همه پر عقده ...

👌

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
بعدم این مردم کدوم شغل رو تایید میکنن ک حالا معلمی رو تایید نکن

👌

توی ایران همیشه از معلما و کادر درمان بد میگن و مشکل با حقوقشون دارن نزدیکای روز معلمم که بیشتر میشه متاسفانه.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
بعدم این مردم کدوم شغل رو تایید میکنن ک حالا معلمی رو تایید نکن

نسبت به معلمی گاردشون بیشتره 

نه فقط اینجا کامنتای پستایی که مربوط به معلمن ۹۵ درصدشون به معلم توهین میکردن

2706