2737
2739

سلام شبتون بخیر ، دوستان من دقیقا یک ساله نامزدم(تو عقدم) ۲۰ سالمه و بعد از کرونا به شدت چاق شدم .. قدم ۱۶۵ و وزنم ۹۳ ..  خانواده شوهرم خیلی از و شدت ا این مذهبیان و البته خودمم مذهبی ولی کمتر.. چند باری مادر شوهرم تو روم  جلو بقیه گفت ک چاقم.. منم یک بار گفتم من هیکلم ر دوس دارم(الکی) اونم در اومد گفت ولی آخه شوهرت دوست نداره.. خیلیییی دلم شکست ولی جلو گریمور گرفتم.. بعدا برای شوهرم تعریف کردم که کلی و بارها از رفتار مادرت ناراحت شدم اونم به مادرش گفت و دیگه صحبتی از چاقی من نکرد. حالا چند شب پیش خونه مادر بزرگ همسرم شام دعوت بودیم ما.. بعد جلو بقیه به همسرم گفت یخورده وزن گرفتی(همسرم لاغره) منم گفتم آره موافقم.. بعد در اومد گفت توام چاقققق تر شدیاااا.. منم ک ناراحت شدم خنده بزور کردم ولی حرفی نزدم .. گفت حالا چند کیلو هستی؟؟ نَوَد کیلو به خوبی هستی اره؟؟ من گفتم وزن نکردم خودمو.. گفت تا جوونی جلو خودتو بگیر .. منم خیلیییی ناراحت شدم اونم که جلو همه گفت.. منم در جواب گفتم حواسم هست! گفت تازه حواست هست این شدی؟؟؟

خیلیییی ناراحت شدم و دلم شکست .. بزور تا آخر شب تو خونشون بودم .. نمیخواستم لب به چیزی بزنم ولی چون نخواستم نشون بدم که دلخور شدم بزور مهمونی رو سر کردم.. 

خسته شدم از تمسخر و اعتقادشان 🥺😭 جلو شوهرم و فامیلش تمسخر شدم میگین چکار کنم

بگو خوب اینهمه فضل و کمالات باید یجا جا بشه دیگه

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو اولویت اولم اینه رو رفتارم کار کنم با کلاس باشم به کسی کار نداشته باشم ....................اونو که تکمیل کردم میرم سراغ کاهش وزن.......ولی بنظرم شوهرت باید طرفداریتو میکرد تا اونم ریده بشه بهش و لال شه.......زنیکه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم

ورزش رژیم صبوری

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2738

درسته حرف اونا زشت بوده ولی شماهم برای سلامتی خودتم ک شده ورزش کن و وزن کم کن 

اگه یکبار دیگه این حرفارو زدن بخند و بگو خداروشکر پول های بابامو حروم نکردم و همش رو گوشت کردم ب بدنم گوارای وجودم باشه 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

منم استعداد چاقی دارم هر سال یک ماه دوماه رژیمم وگرنه یک ماهه میشم۱۰۰ 

دوسال رعایت نکردم شدم۷۰ باز 

از۶۰ 

امروز شوهر خواهرشم برگشت گفت دوسال پیشم ک رعایت میکردی چی شد تو که همش چاقی🥲بمیرمم باید برسم به۵۵

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2706