2737
2734
عنوان

ارایش کردن بده ؟؟

270 بازدید | 37 پست

من عادت کردن اصلا یه بستنی فروشی دم خونمونم میرم آرایش میکنم 

رژگونه پنکک مداد ابرو سرمه رژ

قیافه ام خوبه ها ولی بدون آرایش زشته پوستم یعنی یه پنکک میزنم از این رو به اون رو میشم بعد میگم پنکک ک میزنم بزار اینم بزنم بزار اینم بزنم بعد اصلا خوشم میاد خوشگل میشم 

بعد لباسای خوب میپوشم عطر میزنم 

ولی دختر خاله ام و بقیه همش میخندن میگن باسه من الان ارایش کردی 

یا دانشگامون دخترونه اس میگم برم مانتو بگیرم میگن باسه کی میخوای بپوشی و تو دیوونه ای 

فردا میخوایم بریم بیرون با دختر خاله ام میگم شیک کن ارایش کن میگه مگ مث تو دیوونه ام چ خبره مگ 

بعد ساده ترین و تو دست ترین مانتوشو میپوشه و بدون ارایش من بدون ارایش اعتماد به نفس ندارم 

بعد اونقدم ارایش نمیکنماااا ک یکی ببینه بگه چ قد به خودش مالیده 

از همه وسایل آرایش استفاده میکنم ولی مقدار کم 

احساس میکنم من کمبود دارم اره ؟ 

نگید صورتت خراب میشه برام مهم نیس برام این سوال شده نکنه خیلی کمبود دارم و بی اعتماد به نفسم

نه عالیه 

منم همینم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که آرایش نمیکنم چون معتقدم پوستم مهمتره . اونقدر خرج روتین پوستی گران میکنم ورشکست شدم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2728
2740

به خودت میرسی و آراسته میری بیرون 

منم بی نهایت به ظاهرم حساسم با بهترین لباسام و آرایش بیرون میرم اینجوری حس خوبی میگیرم 

هرکی هرچی میخواد بپوشه تو همونجور که دلت میخواد باش

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

اما در حد یه بالم و تینا لب میزنم فقط . کلی پول محلول های رشد ابرو و مژه میدم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

بدنیست خوبه دیگ ادم اراسته تر ب چشم میاد 

ولی دیگه مثلا تا سرکوچه رفتن نیازنی بنظرم 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706