2733
2734
عنوان

خانمای مذهبی سوال دارم ازتون

363 بازدید | 16 پست

ببینید من یه عمو داشتم پارسال فوت شد

زندگی خوبی نداشت

کلا آدم ساده ای بود

از اول رفیق باز بود و همین رفیقاش معتادش کردن

ازدواج کرد بچه دار شد ولی خانمش جدا شد و رفت با بچه

عموم خیلی سختی کشید بخاطر مهریه و بدهی بارها زندان افتاد و در نهایت با بی پولی و طرد شدن از خانواده در اور اور دز فوت شد😭

من خیلی عموم رو دوست داشتم

بینهایت با من و بقیه ی نوه ها و کلا بچه ها مهربون بود و منم چون نوه ی اول بودم خیلی دوست داشت

حالا چند باری تو خوابم اومده و هربار ناراحته

اینبار ازش پرسیدم عمو اونجا راحتی؟

گفت نه خیلی اذیتم میکنن

خیلی میزنن تو سرم😔😔

یکبارم مامانم این خوابو دیده بود که عمو گفته اذیتم میکنن منو میزنن

بارها براش احسان کردیم

تا جاییکه تونستن بدهیاشو صاف کردن ولی این خواب چه مهنی میده؟

صادقانه بگم من آدم مذهبی نیستم ولی برای ارامش عموم هرکاری لازم باشه انجام میدم

لطفا کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرآن بخونید براش 

سر قبرش سر بزنین شاید حس غربت داره

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2731
الهی مشخصه اذیته. براش زیاد خیرات بدید صدقه بدید در راهش. براش همیشه برای ارامش روحش قران یخون. پول ...

زیاد صدقه و احسان میدن

مامان بزرگم زیاد خیرات میده

ولی قران و نماز تا حالا نخوندم

2740

یه آیه قرآن هست که میفرماید حسرت بعضیا اون دنیا اینه که کاش با فلان آدم رفیق نمیشدم

نه که عذاب حتما آتیش باشه اون بنده خدا شرمندگی داره اون دنیا. یجور شاید بشه یه صدقه جاریه داد براش مثلا به امامزاده ای چیزی وقف کنید یا کمک هزینه ساخت مدرسه ای چیزی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
چه نمازی و چه سوره ای عزیزم؟ با همین بی اعتقادی به نیت اون بخونم قبول میکنه خدا؟

یک صفحه قران هم بخونی حتی خوبه به نیت عموت برای شادی روحش.

میتونی پول بدی به ادم مطمئن ختم قران کنند براش‌

2706