2733
2734

هیچ کاریم نمیتونم بکنم تو یه شهرک کوچیکم بدون سرمایه ...همسرمم شغلش افتضاح ضرر داده.....اومدم خونه مامانم داداشم برام نت زد شارژ ....خیلی خجالت میکشم از خانواده ام بخاطر بی پولی ...یه زن که تو حسابش ده هزارتومن نیست ....هیچ امیدی دبگه ندارم ب زندگی....خوش بحال هرکس همسرش وضعش خوبه...بخدا عشق عاشقی کشکه.....هیچی تو دنیا پول نمیشه ...پول یعتی همه چیز.....دلم هوس خیلی چیزا کرده 

درست میشه خب نگران نباش

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونی ک گفته پول خوشبختی نمیاره رو بدین من جرواجر کنم

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740

باز میشه این در

صبح میشه این شب...

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2706