2737
2739

دخترم هشت روزه لب به هیچ غذایی نزده بود امشب ابحیم بهش یه قاشق غذاخوری شربت راسیپ داد بچم کلی شام خورد کلی گوجه سبز و سالادکاهو خورد بعدشم درجا خابید

الان تو گوگل و نی نی سایت خوندم نوشتن اصلا نده باعث بیش فعالی و تشنج و گیجی میشه 

کسی تجربه داره دخترم سه سال و نیمشه

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

وای نگو منم به دخترم میدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از عالی هم عالی تره 

. مث معجزست 

فقط دو ماه بده 

من 4تا بچه های اطرافمون دیدم ک ب اندازه آدم بزرگ بعد از خوردن راسیب میخوردن 

فقط  خواب آورع 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
وای نگو منم به دخترم میدم

من قبل از شروع شربت حتی به تجویز پزشک باشه کلی تحقیق میکنم هیچ جا به مشکل نخوردم فقط اینو اونقدر بد گفتن ترسیدم دیگ از فردا نمیدم 

دخترم نه غذا میخوره نه خواب داره 

چندوقت پیش مریض شد بردم دکتر استامینوفن و دیغن هیدرامین و چندتا دارو داد که خواب آور هم بودن دادم اصلا تو خابش اثر نداشت در این حد کم خابه 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

والا به بچه من فوق تخصص کودکان داد، گفت میتونی یه ماه بدی بهش ، دو سال و نیمشه تجویز کرده شبی ۴ سیسی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
از عالی هم عالی تره  . مث معجزست   فقط دو ماه بده   من 4تا بچه های ...

خواهرزاده خودمم میخوره اون ده سالشه ماشاالله تو این یکی دوماه کلی قد کشیده و تپل شده اما از عوارضش تو تاپیک های سالهای گذشته گفتن ترسیدم

2740
والا به بچه من فوق تخصص کودکان داد، گفت میتونی یه ماه بدی بهش ، دو سال و نیمشه تجویز کرده شبی ۴ سیسی

مرسی عزیزم منم از دکترش میپرسم

راسیپ خیلی هم خوبه ، اگر بچه به موقع بخوابه هیچ مشکلی پیش نمیاد 

نخوابیدن باعث بهم ریختگی  اعصابش میشه 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

من به بچم یکبار با تجویز دگتر دادم.از خواب بیدار نشد بزدم بیمارستان به زور بخودش اوردنش.ولی تا یک هفته روزی نصف مرغ بچه چهار ساله م می خورد

خیلی بده خیلی بده خیلی بده،بچه ها بخدا اکثرشون روزی یک لقمه غذا بسشونه.ما مادرها فکر میکنیم مثل خودمان باید بخور بخور باشه

خواهرزاده خودمم میخوره اون ده سالشه ماشاالله تو این یکی دوماه کلی قد کشیده و تپل شده اما از عوارضش ت ...

من اطلاعی از عوارضش ندارم 

یا بهتره بگم تو اون چهار نفر ندیدم 

غذا نخوردن خودش پر از عوارضه 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2706