2733
2734
عنوان

روش تقلب

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگا گوشی بزار تو سوت.ینت از این کاپ دار بپوش که معلوم.نشه بعد گوشی نوکیا داری از اونا استفاده کن اگرم میگردنت بزار تو کفشت کنار پات مراقب رفت جلو دربیار هنسفری بزن یا ایپاد بعد زنگ بزن رفیقت یواش سوال بخون اون برات میخونه تو بنویس

چن دیقه قبل اینکه بلند شی جوری ک شک نکنه سریع بزارس تو جیبت

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 
2731

انقدر خر خون بودم ک حتی صفحه ی مورد نظرم حفظ میکردم انگار عکس میگرفتم تو مغزم 

بعد سر جلسه ی امتحان طاقت باز میشستم بقیه بنویسننن😐حتی ی بار بخاطر این حرکتم مراقب میخواست برگمو پارع کنه 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
جات خالی همین الان تقلبامو نوشتم 😂😂😂 میزارم تو جامدادیم

اوه خوب بود

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
2740
من بعنوان معلم اومدم نظراتو بخونم مچ بچه هارو بگیرم😂

فک کن معلم من باشی فردا مچمو بگیری🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
تقلب نکن یجا حقت خورده میشه

امتحان مهمی نیس معلم ب همه مستمر ۲۰ میده 

حالا بقیه این همه حقمو خوردن چیشد؟ هیچی👩🏻‍🦯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706