2737
2739
عنوان

روش تقلب

694 بازدید | 52 پست

بگین حوصله ندارم بخونم 

تو ی کاغذ نوشتم چجوری دربیارم اونو

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو واچ بنویس. مدرسه ما به ذهنشون نمیرسید واچ رو نمیگرفتن 

واچ چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
تخم مرغ آب‌پز بخور  تا هی بگوزی جرات نکنن بیان نزدیکت مراقبا راحت در بیاری

اییی😐😐😐😐😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
تقلب نکن🥲

چون ت گفتی باشه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درس بخون بهتره تا تقلب

سخنان یک مادر نمونه😂😍

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

کاغذت اگه کوچیکه بزار تو جوراب

اگه بزرگه که امتحانای مدرسه ای چک نمیکنن قبل ازمون پس بزار تو جیب مانتوت رفتی 

رسیدی ب سوالی ک جوابش تو برگس 

نگا کن وقتی مراقب حواسش پرته سریع درش بیار بزار لای پات 

بعد برگه رو بگیر دستت زیرزیرکی از زیربرگه نگاه تقلبای بین پات کن

حواست باشه موقع نگا کردن مراقبه اون دوروا نباشه 

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 
واسه من ساعت هوشمند همیشه جواب داده

چجوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706