2737
2734

من با یکی تقریبا نامزد هستم و تو مرحله اشنایی هستیم دختر آخر خونه هستم و پدر هم ندارم به خاطر شرایطم با کسی ک دارم آشنا میشم میرم میگردم یه روز با دوستاش یه روز با خانواده اون و تقریبا فقط ساعت خواب رو خونه خودمون هستم چون سرکارم و از اونجا هم میرم با اون وقت میگذرونم هربار ک میرم باهاش بیرون و کلی میخندم خوش میگذره میام میبینم مادرم مریض شده فشارش رفته بالا یا هر مریضی دیگه بی‌حالی دیگه کلا خوشی هام زهرمارم میشه چون مادرم تنها میمونه اینجوری میشه خونه آشنا اینا گاهی می‌ره ولی همیشه نمیتونه به من به شدت توفکر اینم ک بعد ازدواجم مادرم چطور میخواد زندگی کنه شب رو تنها بمونه این فکرت دیوونم می‌کنه چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
شرایط سختیه واقعا 🫠 نمی دونم  من اگه جات بودم سعی می‌کردم تعادل برقرار کنم

اخه چطوری برقرار کنم اوایل آشناییم هست و واقعا ازم انتظار داره کنارش باشم پیش خانوادش باشم پیش خودش باشم به من هم واقعا خوش میگذره و دوس دارم باهاش وقت بگذرونیم ولی مادرم تنها میمونه و میام میبینم حالش بد شده فشارش رفته بالا یا پاشده از تنهایی رفته خونه همسایه و.....حالم بد میشه امروز بیرون بودم کلی خوش گذشت برگشتم دیدم فشارش باز رفته بالا زهرمارم شد کارم شده دکتر بردن بعد هر خوشیم کوفتم میشه 

نمیشه ازدواج کنی همسرت رو بیاری خونه مادرت یا مادرتو ببری با خودت.خاهر نداری؟

وا نه نمیشه آخه کی قبول می‌کنه مادر زنش هم تو خونه خودش باشه خواهر دارم ولی اونم ازدواج کرده 

چقدر سخت هست تنهایی اونم تو سن بالا

اره برا همین هم نمی‌دونم چیکار کنم امروز بیرون بودم کلی خوش بودم اومدم دیدم باز فشارش رفته بالا زهرمارم شد بعد هزخوشی ک حقم هست تو دوران. نامزدی میام خونه زهرمارم میشه 

شايد نگران هست ك مدت طولاني باهاش ميري بيرون  خب بايد همه تون بعد ازدواج مراقب باشيد از الان ...

متاسفانه اخلاق شوهر خواهرم به شدت بد هست اصلا نمیزازه خواهرم با ما زیاد رفت آمد کنه تنها من موندم ک اونم وقتی میرم مادرم تنها میمونه مریض میشه فوری وقتی هم برمی‌گردم حالش رو میبینم زهرمارم میشه 

2706