2733
2734
عنوان

تجربه من از کنکور (شاید به درد کنکوری ها بخوره)

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 32 پست
من راجب انسانی حقیقتا اطلاعات زیادی ندارم  اما راجب استرس ببین وقتی میخونی بقیش و باید توکل کن ...

چقدر حرفاتون قشنگه

واقعا مننونم

خیلی خوشحال شدم از حرفاتون

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
چقدر حرفاتون قشنگه واقعا مننونم خیلی خوشحال شدم از حرفاتون

عزیزمی 

شما کنکوری ۱۴۰۳ هستی؟

اگه استرس داشتی میتونی شب کنکور تگم کنی حرف بزنیم البته نمیدونم انسانی کنکورش کی هست

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمی  شما کنکوری ۱۴۰۳ هستی؟ اگه استرس داشتی میتونی شب کنکور تگم کنی حرف بزنیم البته نمیدونم ...

دیروز کنکور داشتم

یوی دیگم تیر

خیلی ترس داشتم ولی خب

دیروز کنکور داشتم یوی دیگم تیر خیلی ترس داشتم ولی خب

جمله خوب دادی الان یه فحشه برا کنکوری میدونم 😅

باید بپرسم از عملکرد خودت راضی بودی؟

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2728
جمله خوب دادی الان یه فحشه برا کنکوری میدونم 😅 باید بپرسم از عملکرد خودت راضی بودی؟

خب والا اره

درسا راحت بودن

حدس میزنم اصتقاد رو ۹۰ زدم

روان و جامعه و ادبیاتم تا ۵۰ زدم و شاید بیشتر

اگ بیشتر خونده بودم خییییلی بهتر بود

دیروز کنکور داشتم یوی دیگم تیر خیلی ترس داشتم ولی خب

من سال کنکورم. ساعتم که عقربه ای بود و ازم گرفتن موقع ورود ا لین شوک عصبی اونجا وارد شد بهم ساعتمم هیجی نداشتا الکی گرفتن اصلا با استرس کم رفته بودم با اون کار من استرسم شدید شد با مدیریت زیاد تونستم با دو بطری اب کنترلش کنم🤣🤦‍♀️

نزدیک بود سومین بطری ابم بخورم

خب والا اره درسا راحت بودن حدس میزنم اصتقاد رو ۹۰ زدم روان و جامعه و ادبیاتم تا ۵۰ زدم و شاید بیش ...

خیلیم عالی تا تیر بازم تلاشت و کن نهایی ها رو فراموش نکن 

انشالله امسال موفق میشی و تامیک قبولیت و میزنی🤍✨️

من سال کنکورم. ساعتم که عقربه ای بود و ازم گرفتن موقع ورود ا لین شوک عصبی اونجا وارد شد بهم ساعتمم ه ...

حالا من دیدم یهو اون دستگاهه صدا داد ، اینا گیر ندادن بهم 

برگشتم گفتم خانم این دستگاهه من زد شدم اژیر زد مشکلیه🤣

2738
حالا من دیدم یهو اون دستگاهه صدا داد ، اینا گیر ندادن بهم  برگشتم گفتم خانم این دستگاهه من زد ...

نه ماله منو با رعایت ادب و احترام گرفتن منم اومدم بالا از شدت عصبانیت و ناراحتی وقتی نشستم رو صندلیم با حرص بطری اب و باز کردم و تو ۵ دیقه خوردم بعد یادم اومد تو کنکورم و اب اضافه ندارم با حالت بدبختی به مراقب زل زدم یه اب باز بدید بهم😆

نه ماله منو با رعایت ادب و احترام گرفتن منم اومدم بالا از شدت عصبانیت و ناراحتی وقتی نشستم رو صندلیم ...

حالا به من اب اضافه ندادن

گفتن نداریم به تعداده

حالا به من اب اضافه ندادن گفتن نداریم به تعداده

🤦‍♀️

ساعتای نگین دار صدا میدن شاید ساعتت نگین دار بوده برای تیر سعی کن بدون نگین ببری صدا نده من خودم اذیت شدم اون موقع دلم نمیخواد دوباره تو اون شرایط و تو اون محیط با روح و روان بچه های معصوم بازی کنن

🤦‍♀️ ساعتای نگین دار صدا میدن شاید ساعتت نگین دار بوده برای تیر سعی کن بدون نگین ببری صدا نده من خ ...

نه ساعت عادی بود

البته رولکسه

یه جاهایی نگین کاری ریز داره

نه ساعت عادی بود البته رولکسه یه جاهایی نگین کاری ریز داره

با همونه احتمالا 

در کل من منتظر تاپیک قبولیت هستم 

حتما اگه به ارزوت و هدفت رسیدی تگم کن خوشحال میشم تو شادیت منم سهیم باشم 

بهترینا رو برات ارزومندم

با همونه احتمالا  در کل من منتظر تاپیک قبولیت هستم  حتما اگه به ارزوت و هدفت رسیدی تگم ک ...

چقدر قلبت قشنگههه

تو وجودت سراسر نور خداس❤️

2706