2733
2739

من دانشجویه یکی از رشته های پیراپزشکیم لطفا نپرسید چی به خاطر شناسایی شدن نمی تونم بگم‌ ، ببینید بچه ها من نه فاز نصیحت دارم نه چیزی فقط چنتا تجربه داشتم اوردم شمام استفاده کنید ، اول اینکه سال کنکور به حرف های هر مشاوری اعتماد نکنید بهترین مشاور خودتون هستید سعی کنید یه برنامه ای بچینید که حدودا روزای اول ۱۰ ساعت و پوشش بده ، روزای اخرم بره بالای ۱۰ ساعت ، به حرف مشاورا که میگن از این مبحث زیاد سوال میاد از اونجا زیاد اعتنا نکنید سعی کنید همه جا رو بخونید وقتی فرصت دارید الکی مبحثی رو حذف نکنید ، اگه هدف تون واقعا یه رشته تاپه هر چه زودتر شروع کنید نمیدونم ۳ ماه یا ۴ ماه مونده به کنکور از خواب غفلت پا نشید و بگید ای کاش ۴ ماه قبل شروع می کردم و فلان ، به نظر شخص من مباحث و بخونید و هر فصل که بلد نبودید فیلم نگاه کنید یا کلاس برید بیشتر اون زمان که صرف فیلم میشه رو صرف تست کار کردن بکنید ، تک بعدی نباشید و فقط برای معدل یا بالعکس فقط برای کنکور تلاش نکنید هر دو رو موازی هم پیش ببرید ، رو اهدافتون خیلی متمرکز باشید ، از فضای های مجازی از جمله اینستا کمتر استفاده کنید و پیگیر این مشاور و اون مشاور نباشید ، تست زمان دار زیاد بزنید و از خودتون مدام ازمون بگیرید ، حتما مرورم داشته باشید حجم درسا زیاده مرور مهمه و کمک کننده هست 

من سعی کردم تجربه هامو بگم قرار نیست حتما چیزی که من‌گفتم و انجام بدید خواستم کمک کنم و مطالب به درد بخور بذارم براتون

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موافقم

من مشاورم اصلا خوب نیس

دیگ تمدید نکردم

خودم تو دو هفته ۳ تا کتابو به طور کامل خوندم

ولی دریع از برنامه ایی ک اون داد

اصلا نتونستم درس بخونم 

بدرد نخور بود

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
مرسی گلی ریاضی م خیلی ضعیفه چیکار کنم بنظرت لااقل ۱۰ درصد بزنم

سعی کن تست زیاد کار کنی ریاضی یه درسیه که هر چقدر تست زیاد کار کنی و انواع سوالات و ببینی بیشتر درک می کنی و راحت میتونی بزنی راه حلش فقط تست زدنه و تحلیل درسته همین

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
موافقم من مشاورم اصلا خوب نیس دیگ تمدید نکردم خودم تو دو هفته ۳ تا کتابو به طور کامل خوندم ولی د ...

من سال کنکورم مشاور گرفتم بهترین مشاور با هزینه بالا دوست ندارم اسم بگم ولی خداشاهده کلی عذاب کشیدم ، تهشم نشستیم با داداشم که منو میشناخت برنامه نوشتیم چون من تو عمرم برنامه ننوشته بودم مشاور باید کسی باشه که به تک تک کارای روزمره تو واقف باشه و هر روز ببینه تو خونه چه می کنی چه مدلی درس میخونی ، من از داداشم که همش منو میدید و اشنا بود به خلق و خوم کمک گرفتم ( البته اینم بگم من داداشم تو این زمینه اطلاعات کافی داشت ینی برنامه ریزی بلد بود )

2738
مرور چطوریه مثلا تو مرور یه هفته بعد هم درسای مروری رو باید بخونی هم جدید  اینطوری وقت نمیشه ...

ببین بستگی داره مرورت چجوری باشه مثلا من حدودا نیم ساعت شبا اخر وقت مطالبی که نوشته بودم و نکته برداری کرده بودم مرور می کردم ، اخر هفته ها روزای جمعه دوباره همون مطالب که نوشته بودم رو مرور می کردم ، ناگفته نماند به در و دیوارم کاغذ چسبونده بودم موقع ورود و خروج به اتاق هر روز یه نگاه گذرا بهش داشتم

من سال کنکورم مشاور گرفتم بهترین مشاور با هزینه بالا دوست ندارم اسم بگم ولی خداشاهده کلی عذاب کشیدم ...

من بخدا با شرایط خییییلی خیییلی بد مالی ک دارم ۱ میلیون قرض کردم دادم برا دوماه

بخدا ۲۰ روز هم باهاش پیش نرفتم

اصلا بدرد نخورد

حیف پولم ک قرض کردم و ابرو خودمو بردم

بعدشم اخرش بشه این

باز اعصابم بخاطرش ریخت بهم🤦‍♀️

من بخدا با شرایط خییییلی خیییلی بد مالی ک دارم ۱ میلیون قرض کردم دادم برا دوماه بخدا ۲۰ روز هم باها ...

سعی کن فراموش کنی و یه برنامه ثابت برا خودت بمویسی نوسانی درس نخون اصلا هر روز یه مطالعه با کیفیت با یه ساعت مشخص داشته باش حالا نمیدونم رشتت چیه و کنکوری کی هستی ولی سعی کن زیر ۱۰ ساعت اصلا نخونی ، اگه هم سختته رفته رفته زیاد کن اسیب نبینی یهو ۱۰ ساعت نمیشه خوند وقتی ساعت مطالعه کم باشه

سعی کن فراموش کنی و یه برنامه ثابت برا خودت بمویسی نوسانی درس نخون اصلا هر روز یه مطالعه با کیفیت با ...

امیدوارم بتونم

مرسی از صحبتات

رشتم انساتی هس ، تا حالا خودم خیلی خوب خوندم

ولی هنوز استرس دارم

مرسی گل بنظرت برا ریاضی ای که صفره باید چیکار کنم برسه ب ۲۰ درصد

فقط تست بزن ریاضی جز دروسی هست که انواع مختلف سوالات و داره برای مسلط شدن بهش باید تست زیاد بزنی و تحلیل مناسبی داشته باشی متاسفانه بچه های تجربی کلا از ریاضی فرارین موقع تست زنی هم حوصله تحلیل با کیفیت و ندارن و فقط دلشون میخواد فرار کنن ، اگه مبتحثی رو دیدی اصلا متوجه نمیشی یا اصلا نمیتونی تست بزنی از فیلمای اموزشی استفاده بعد استفاده هم دوباره باید برگردی تست های اون مبحث و بزنی حق فرار از تستا رو نداری

امیدوارم بتونم مرسی از صحبتات رشتم انساتی هس ، تا حالا خودم خیلی خوب خوندم ولی هنوز استرس دارم

من راجب انسانی حقیقتا اطلاعات زیادی ندارم 

اما راجب استرس ببین وقتی میخونی بقیش و باید توکل کنی به خدا با استرس نمیتونی چیزی رو بدست بیاری جز اینکه اون عملکرد خوبتم از دست میدی من یادمه سالی که رفتم کنکور بدم یه دختری بود که وسط کنکور عذر میخوام ولی از شدت استرس بالا اورد ، یه دختری هم همون اول جلسه حالش بد شد و پدرش اومد برد ، وقتی زحمت کشیدی نباید نگرانی به دلت راه بدی اون دو تا رو مثال زدم که بدونی با وجود اینکه تلاش کرده بودن ولی با یه استرس همه چیز و خرار کردن و دوباره موندن برای سال بعد ، به خودت انید بده من نمیگم نمیشه کلا استرس نداشت اتفاقا باید داشت ولی به اندازه طبیعی جوریکه به سلامتت و ذهنت اسیبی وارد نکنه دلیل اینکه میگم باید داشت اینه چون یه فرایند طبیعیه هر کاریم کنی هست ولی سعی کن خیلی کمش کنی و از همه مهمتر کنترلش کنی

2706