2733
2734

الان داشتم تایپیک یکی رو میخوندم که چون شوهرش بهش خیانت کرده بود ،، اینم توو اینستا با یه پسره مثلا جهت درد و دل کردن دوست شده بود و ... پسره هم میدونست این متاهله ... میگفت من جای شوهرت بودم تو ماهِ شبم بودی و کلی برات خرج میکردم و ... بیا یه چند باری باهم بریم بیرونو ... بعد این خانومم در جواب گفته بود خیلی با مرامی و فقط به تو اعتماد دارم و ...

واقعا چرا بعضی خانوم ها اینقدر احمقن ؟؟!!! اینقدر پخمه هستن؟؟!! میگم "پخمه"  چون از پخمه هم یه چیز اون ور تر هستن؟؟!!

شماها فک میکنین این پسرا واقعا عاشقتون میشن؟؟! نه عزیزم! از این خبرا نیست !!  اون جز س ک س هیچ هدفی توو سرش نداره ... میدونه تو کمبود توجه و محبت داری اول از این راه وارد میشه و بعد که خامش شدی ازت س ک س میخواد ... بعدشم مثل آشغال میندازتت کنار و میره سراغِ یه دختر آفتاب مهتاب ندیده و پاک .. با همونم ازدواج میکنه ... 

تو می مونی و جسمی که به لجن کشیده شده و آبرویی که به تاراج رفته و عفتی که وجود نداره و اسمی که بهش میگن " هرزه "  و " خدایی که از زندگیت رفته بیرون ... " 

تازه این خوبشه ... میتونه هر دفعه تهدیدت کنه که اگر با من یا رفیقام نباشی و رابطه نداشته باشی آبروتو میبرم و به شوهرت خبر میدم که زیرخوابم بودی و ... 

لطفا اسم هوا و هوس خودتونو نذارید" عشق"

عشق مقدسه ... پاکه ..‌. عشق یعنی حتی اگر جونت براش در میره ولی وقتی فهمیدی متاهله  فقط براش آرزوی خوشبختی میکنی ..‌‌. 

عشق تو رو از فرش به عرش میرسونه .‌‌.‌. عشق یعنی با افتخار به همه بگی این عشقمه !! نه اینکه بترسی دیگران بفهمن و آبروت به تاراج بره ... عشق یعنی هر روز خداروشکر کنی که عشقتو آفریده ... نه اینکه از بس به لجن کشیده شدی خجالت بکشی صداش کنی !! 

خیانت هیچ توجیحی نداره ... هیچ توجیحی ... 

لطفا هَول بودنه آدما رو با عشق اشتباه نگیرید!! 

قبل از اینکه جهان تغییرت بده خودت تغییر کن ... چون جهان بخواد تغییرت بده یه جایی گوشتو میگیره و میپیچونه که فکرشم نمیکنی ... ((: 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجورم نیس ک میگی. زیاااد دیدم ک حتی با هم ازدواجم کردن و طرف واقعا عاشق شد

من به این نمیگم عشق !!

عشق پاکه ... 

به این میگن هوس ..‌. از کجا میدونی اون زنِ خیانتکار واقعا خوشبخت شد؟؟! 

همون پسره روزی صدبار میکوبه توو سرش که تو هرزه ای ..‌ 

همیشه چکش میکنه و کلی محدودش میکنه که یه وقت بهش خیانت نکنه ... 

عشقی بهاش شرف و انسانیتت باشه به درد لای جرز دیوار نمیخوره ...

اینجورم نیس ک میگی. زیاااد دیدم ک حتی با هم ازدواجم کردن و طرف واقعا عاشق شد

زیااااد؟؟؟!!من که ندیدم نمونه ش شوهر خودم که دوست دختر مجردیش هم صیغه ش بود ازدواج نکرد باهاش 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
زیااااد؟؟؟!!من که ندیدم نمونه ش شوهر خودم که دوست دختر مجردیش هم صیغه ش بود ازدواج نکرد باهاش 

بخدا خیلی دیدم.

کلا غیرت کم شده مردا هم مردای قدیم.انگار زنای اینجوری رو بیشتر دوسدارن.

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
بخدا خیلی دیدم. کلا غیرت کم شده مردا هم مردای قدیم.انگار زنای اینجوری رو بیشتر دوسدارن.

اون که صد البته اوایل شوهرم منو با اون مقایسه میکرد منم اونا با شوهر قبلم مقایسه کردم دیگه لال شد 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
2738