2737
2734
عنوان

یه دردسر دیگه با خواهرم

259 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها. خواهرم ۱۱ سالشه کلاس پنجمه و بخواطر ویزوسی که اومده بود و گلی چیز دیگه چون مامان بابام خیلی حساسن اجازه ندادن بره مدرسه. و دو هفته ی گذشته هم بخواطر جنگو اینجور چیزا🤣🤣هم خودش ترسید هم مامان و بابام و مدرسه نرفت. و حدود دو روز پیش که دقیق یادپ نمیاد کی بود.

از مدرسه اش زنگ زدن گفتن چرا نمیاد؟

مامانمم چون جوابی نداشت انداخت گردن خواهرم که خودش استرس داشت نیومد. اونام گفتن بیاین پرونده اش روبگیرین.

مامانمم گفت از شنبه میاد. 

ناظمشونم که زنگ زده بود گفت باشه.

حالا بابام میگه فردا نیاد صحبت کنه بهتره چون الان کار خاصی نکردن ممکن بیام حرف بزنم بدتر بشه.

خواهرمم گیر داده اگه فردا گفتن چرا نیومدی چی بگم؟

خب راستش ماجرا واقعا تموم شد ولی خواهرم میترسه.

حالا شما بگین فردا چجوری توجیهش کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تربیت پدر مادرت اشتباهه 

یه دختر سست عنصز دارن تربیت میکنن 

تا تقی به توقی میخوره همه چیزو رها میکنه و نصفه ول میکنه میره 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

نباید بزارید بچه انقدر از در و مدرسه عقب بمونه

فردا همراهش برید گناه داره 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740

چجوری میزارن دو هفته مدرسه نره 😐😐

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
اونکه بابام میرسوندش ولی بابام میگه برم دفتر یجوریه که انگار هی سیخشون میکینیم باز لج میکنن.

واقعیت رو بگید، بگید استرس داشتیم و.... اما پای درسش بوده، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
اونکه بابام میرسوندش ولی بابام میگه برم دفتر یجوریه که انگار هی سیخشون میکینیم باز لج میکنن.

بجای بابات خودت برو دفتر با مدیر صحبت کن

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2706