2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یبوست رو درمان کن و پماد و اینا رو هم بزن اگر خوب نشد برو لیزر

ببین آدم نمیشه که یبوست نشه بالاخره ماهی دو س بار پیش میاد همون ماهی دو س بار دهن آدم سرویسه

ببین آدم نمیشه که یبوست نشه بالاخره ماهی دو س بار پیش میاد همون ماهی دو س بار دهن آدم سرویسه

چرا میشه اگر درمانش کنی . همون یکی دوبار باعث میشه همون بهبودی که داشتی دوباره  به حالت اول برگرده. اگر خیلی اذیت میشی و عمیقه  لیزر کن . بازم با دکتر مشورت کن

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2740
شما سابقشو داری ؟؟

آره ولی خفیف. خودش کم کم بهبود پیدا کرد  خیلی جزئی بود . اذیت میکرد ولی خداروشکر خوب شدم. کار خاصی هم نکردم . یبوست خوب شد خودش اونم خوب شد. 

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
چطور میگید،؟

ببینید 

هم باید پزشک دستگاه خوبی داشته باشه و هم خیلی ماهر باشه که بعد از عمل به بافت‌های سالم آسیب نرسه 

بعد از عمل دیده شده که خارش و سوزش بسیار زیاد تو اون ناحیه هست به خاطر عدم رعایت نکات بعد از عمل تو خیلی موارد متاسفانه عمل موفقی نمیشه

و عفونت و خونریزی 

الحمدلله رب العالمین ...

سعی کن مراعات کنی 

داخل حمام تو تشت آب ولرم و روغن نارگیل اصل گیر بیار بریز بشین داخلش عالیه 

بیرون با روغن زیتون چرب کن مرتب 

غذاهای مسهل و آبکی و مایعات زیاد بخور 

میوه و سبزی دمنوش گل محمدی انجیر برگه 

عسل بزن به اون ناحیه خیلی خوبه

الحمدلله رب العالمین ...
سعی کن مراعات کنی  داخل حمام تو تشت آب ولرم و روغن نارگیل اصل گیر بیار بریز بشین داخلش عالیه&n ...

بابا دو روز دیگه باید برگردم سرکار وقت نمیکنم همه ی این کارا رو بکنم 

میترسم بدتر بشه

2706