2733
2739
عنوان

راز زیبایتو رو لو بدید😃😁 خودمم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 22766 بازدید | 264 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی از سرم های اوردینری استفاده کرده برای جوش و اینا فایده داره؟

اره اره نیاسیدامیدش خوبه

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2728

هیالورونیک اسید اوردینری خوبه از نوتروژینا و سیمپل بهتره قیمتش هم مناسبه 

ژل شستشوی گارنیه هم خوبه 

کسانی که آبرسان میزنید حتما باید بعدش مرطوب کننده بزنید وگرنه پوستتون خشک تر میشه 

برای کم شدن ریزش مو هم من شامپو لونیکس میزنم عالیه

اسمشونو به ماهم بگو 

بستنی مو بیول برا بعد حمام بوی کاکایو میده علیه

ماسک مو داخل حمام بیول

یکی دیگم بعد باید نگا کنم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
.الکیییی حالا.خوشگلی که.خالی بند

ن والا خوشگل نیستم الکی چیه😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
عزیزم من منافذ و جوش های ریز دارم چه نوعیش و بخرم شما سایت معتبرسراغ داری؟

منم مثل شما منافذ وجوش ریز دارم .که اینو بهم داد که برای لک هم خوبه وآبرسانی هم میکنه. البته درکنارش باید از ژل شستشو و آبرسان ومرطوب کننده و ضدآفتاب مناسب هم استفاده کنی. والا سایت نمیشناسم .من از مغازه خریدمیکنم که جنساشو مستقیم از امارات میاره وازاصل بودنش مطمئنم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
همه رو بخریم هر چند وقت چقدر بخوریم؟

من خودم برای خودم یه برنامه نوشتم ولی شما میتونین برید سرچ کنید اسم قرص رو ک چند روز یک بار بخورید بعد خودتون برای خودتون  برنامه بنویسید

در جست و جوی راهکار برای ریزش مو 

برای کسایی که پوست صورت شون چربه و جوش میزنه : 

از خمیردندان و آبلیمو تازه استفاده کنید حداقل ۱۵ دقیقه بزارید روی جوش بمونه ( اگر احساس سوزش کردید یعنی داره عمل میکنه ) و بعد با آب سرد بشویید ( خمیردندان نسیم برای این کار پیشنهاد میشه ) 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

برای کسایی که موهاشون کم پشته یا یه قسمتش کم هست و یا ابرو هاشون کم هست : 

روغن رزماری خیلی موثره

یک ساعت قبل از حمام به ابرو یا موهاتون روغن رزماری بزنید و حسابی ماساژ بدید .

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
ماهی خیلی مصرف میکنیم ، هفته ای حداقل دو وعده ، و باعث شده پوستم بدون روتین پوستی خیلی خوب باشه

ماهی پوستو خوب میکنه؟ کاش منم میتونستم بخورم متنفرم از ماهی و بوش🥺

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
2706