2733
2739
عنوان

راز زیبایتو رو لو بدید😃😁 خودمم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 22741 بازدید | 264 پست

اول از همه آب خوردن خیلی روی پوست تاثیر داره و پوستو شفاف میکنه پس اب میوه یا آب بخورید🍸🧃

اگه مدام از لوازم آرایشی اسفاده می کنی حتما بخون💄

پیری زودرس، چرب یا خشک شدن بیش از حد پوست، ترک خوردن پوست ، تغییر رنگ پوست و.. اگه عوارض ارایش روزانه هس

خمیر دندون رو اصلا به پوست نازت نزن🫨🫨

چون پوستت بشدت خشک میشه و شنیدم میگن لک میندازه ویا میسوزونه پوست رو

میدونستی وازلین برای بلندی مژه خیلی تاثیر داره هر شب قبل خواب بزن 😴

سفیدی پوست اونم تو چند دقیقه 🤤

مقداری شیر رو روی پنبه یا پد آرایشی بریزید به پوستتون بزنید ۱۰ دقیقه بمونه بعد بشورید اینو من انجام دادم واقعا پوستو تغییر میده

یخ کلا واسه پوست صورت خوبه وباعث شفافی پوست میشه بفرما🧊🧊🧊

بُخور صورت به کم تر شدن جوش و لک خیلی کمک می کنه دقت کنید نیاز نیس بُخور گرم رو هر روز انجام بدید هفته ۱ یا ۲ بار کافیه ولی بُخور سرد رو میتونید هر روز انجام بدید🌬

فواید پاکسازی صورت چیه🫣؟جوان سازی پوست، بهبود منافذ باز، خون رسانی کافی به پوست جلوگیری از لکه روی پوست 😎 دیگه چی بگم ماهی یه بار هم کافیه😍

لایه برداری:با این کار پوست های مرده خارجی رو لایه برداری میکنیم و پوست درخشان تر می شود🌝

نوشیدن آب لیمو: آب لیمو سرشار از مجموعه ای از آنتی اکسیدان های قوی و طبیعی برای پوسته🍋🍋

یکی از بهترین راهی که میشه از پوست مراقبت کرد استفاده از ضد آفتاب مناسب پوست 🏖

مرطوب‌کننده: همیشه بعد شستشوی صورت تون مرطوب‌کننده بزنید من خودم از کرم شیر گاو🥛 استفاده میکنم خوبه قیمتشم خیلییی خوبه 🗿💸

کسای که پوست کدر دارن اگه ارایش میکنی قبل ارایش از روغن گیاهی به جای پایمردی استفاده کن🥹❤

کسای که پوست بشدت خشکی دارن عسل به عنوان مرطوب کننده طبیعی و خوب هس ۱۵ تا ۲۰ دقیقه رو پوست باشه کافیه

بچه ها ۲ بار اینو نوشتم و پاک کردم واقعا انگشتام درده🫤 

ادامه داره بچه ها گفتم خسته میشید از خوندن بعضی تو گوگل و بعضی خودم درست کردم میزارم فقط به چند نفر قول دادم تگشون کنم بعد که تگشون کردم عکسم میزارم❤️🥹

اینو چن ماه پیش هم گذاشتم الانم دوباره گذاشتم 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن اشتباهه ولی من توجه کردم پوست چرب جوشا رو فشار بدن بهتره 

نکنم اخه میمونه نمیره اون چیز سفید باید خارح شه

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 
چند تا از هرکدوم میخورید؟

یکی...یه روز درمیون میخوردم. که وابسته نشم

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
2728
منم به یخ اعتقاد دارم ولی چرا هرروز نمیزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی بهت گفته پوستت خوبه؟؟؟؟

اره خیلی از دوستام و فامیلا و مامانم 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
2740

راز زشتی دارم من فقط

زیبایی ندارم ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ایروهامو رنگ کردم قشنگ شده صورتم مهربون شده اینکه هرشب کرم سفید کننده قوی مسزنم چون پوستم سبزس😂

شب کرم میزنی؟؟؟؟چه کرمی؟؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706