2737
2734

من هر روز یخ میزنم خیلی خوبه بقیش هم میگم تو کامنتا 

شمام بگید😁بدردمون بخوره

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

خدادادیه

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا خوشگل نیستم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

رازش اینه چشامو شستم جور دیگه دیدم😂

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740
ایروهامو رنگ کردم قشنگ شده صورتم مهربون شده اینکه هرشب کرم سفید کننده قوی مسزنم چون پوستم سبزس😂

دست سازه و اینکه قیمتش و اینکه تاثیر داره پوست منم گندمیه🥲

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

خوشگل که نمیشه گفت چون ماشالا انقد الان همه خوشگلن به چشم نمیاد😂ولی پوست من خوبه.حقیقتش من رعایت میکنم همه چیزو.ضدافتاب میزنم.روتین دارم.با ارایش نمیخوابم... ولی الکیه همش😅.ژنتیکی خوبه پوستم

2706