2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
همون ویتامین دی هست یا فرق دارن؟ برا چه مشکلی؟

نوروبین قبلا زدم یعنی اب رواتیش بود عفونت گلومو دوروزه ازبین برد 

وابنکه نه اینا فرق دارن دوتاش مثل قرص آهنه یکیشم که ویتامین دی هست قبلا هیرویتم مصرف میکردم عالی بود

برای خون سازی ورفع تنبلی تخمدان دادن

زبنک هم تازگیا گرفتم سرخود😂 فکرنکنم ضرر باشه اگه هفته ای یا ماهی. یبار باشه

منم تازگیا بیوتین و مصرف میکنم سرخود 

ولی تمام علائمش رو دارم و هم اینکه گفتن چون محلول در آبه اگر زیادم مصرف بشه از بدن دفع میشه و ضرری نداره

همون ویتامین دی هست یا فرق دارن؟ برا چه مشکلی؟

سرخود نخور چون مثلا آهن زیادی  تو بدن عوارض بدتری داری تا کمبود آهن! یا مثلا  ویتامین دی زیادی میتونه باعث استخوان درد یا دردکلیه بشه!!!

تنها ویتامینی که میتونی بدون نسخه پزشک بخوری ویتامین سی هست که محلول درآب هست و دفع میشه 

مکمل زینک پلاس میخورم

و ماهی ویتامین دی 

شبا فروس سولفات 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2706