2733
2739
عنوان

کیا تو رژیم هستن؟

96 بازدید | 17 پست

رژیم لاغری،من زود کم میکنم ولی ۲۳ کیلو اضافه وزن دادم فکر کنم ۶ ماهی طول بکشه تا به وزن سابقم. برگردم،شماها چیکار میکنید؟چقدر وزنتونه چقدر کم کردین ؟چند وقته رژیم هستین؟خودم فردا نهمین روزه

من دقیقا ۲۰ کیلو می‌خوام کم کنم و از فردا استارتمه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۱۲ تا کم کردم باید ۱۰ تای دیگم کم کنم که ارادم ضعیف شده

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2740
هر کاری شروعش سخته فقط کافیه شروع کنی بعدش میفتی سرازیری

اره به امید خدا فردا شروع میکنم دعا کن موفق شم و خدا اراده بده بهم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
خب برو دکتر برات رژیم بنویسه

پیش بهترین مربی ورزشی شهرمون رفتم نوشته بینم چی میشه 

البته الان بخاطر امتحانام نمیتونم ورزش کنم ولی با ورزش اوکی میشه بعد امتحانا میرم اوکی میکنم

ژنتیکی چاقیم شکمم سفته قشنگ خطم داره ولی رون و باشنم بزرگه م

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
ماشالا به این اراده ات.تو رو خدا خرابش نکن به این فکر کن که هر لباسی دوست داشته باشی میتونی لپوشی

اره از فردا انشاالله😅

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2706