2733
2739

ازش رک پرسیدم چون حسم میگفتش ک آدم درستی نیس برای همین نمیتونستم اعتماد کنم بهش بلاکش کنم الان نه

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بلاکش کنم یا نه بمونه همینطوری 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا قر وقاطی مینویسی😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
آدم درست کجا بود 

هم مثل همدگ نیستن همینطوری ما پاک هستیم هستن هنوز مردای با اصالت عزیزم یکیش داداش خودم

بلاکش کنم یا نه بمونه همینطوری 

بلاک کن راستی خبر جدید از کراشم آمد اگر خواستی تاپیک آخرم را بخوان

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
هم مثل همدگ نیستن همینطوری ما پاک هستیم هستن هنوز مردای با اصالت عزیزم یکیش داداش خودم

عزیزم کم پیدا میشه خیلی کم اکثرا بخاطر غریزشون

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
چرا قر وقاطی مینویسی😐

حالم خوب نیس خو

2740
بلاک کن راستی خبر جدید از کراشم آمد اگر خواستی تاپیک آخرم را بخوان

بلاکش کنم خز نیس