2737
2734

عقدیم دکتر گفت تنبلی تخمدان قرارع دوباره برم سونو بدم ولی خیلی ناراحتم پریودم چند سال شده یک روز با خونریزی کم تازه امروز پریودم در حد لکه بود خیلی گریه کردم این مدت همش ناراحتم میترسم از ایندم که بچه دار نشم 😭کاش حداقل عقد نبودیم سریع بچه دار میشدیم ببینم مشکلی هست یا نه الان خیلی تو بلاتکلییفیم نه میتونم به نامزدم بگم ناراحتیمو نه میتونم درست برم دکتر و درمان کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودمم عقدم و تنبلی تخندانم گفته خیلییییه ب همسرم نگفتم 

از ی طرفم همسرم واریکوسل داره انگار اونم ی جور  تنبلی مرداست ک ففط با عمل درست میشه وگرنه بچه دار نمیشه 

الان دوتامونم مشکل بچ دار شدن داریم و این موضوع خیلی ناراحتم میکنه 

ب خصوص منی ک ت عقدم و میخام   س چار سال بعد عروسیمون بچه دار شم 

شما باید ورزش کنی وزن رو بیاری پایین بعد عروسی هم جلو گیری نکن زودتر باردار شی . اگر مشدی برو دکتر د ...

من وزنم نرماله تازه چندروز اصلاح سبک میکنم میرم پیاده روی ولی از همیشه هم کمتر اومد رژیم هم گرفتم 

2740

چرا نمیتونی درمان کنی خدایی نکرده بیماری خیلی سنگینی نیست باهسرت صحبت کن بهش بگو برای خیلیا پیش میاد ممکنه دراینده پیشرفت کنه حداقل از الان دارو بخور تا پیشگیری کنی... پریود یک روز اصلا نرمال نیست. حتما اقدام جدی کن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
من خودمم عقدم و تنبلی تخندانم گفته خیلییییه ب همسرم نگفتم  از ی طرفم همسرم واریکوسل داره انگار ...

خب باز خوبه برای تو شوهرت هم مشکل داره بعدا نمیتونه سرکوفت بزنه من خودم بچه دوست ندارم ولی فهمیدم نامزدم دوست داره برای همین ناراحتم 

خب باز خوبه برای تو شوهرت هم مشکل داره بعدا نمیتونه سرکوفت بزنه من خودم بچه دوست ندارم ولی فهمیدم نا ...

کلا ی جوریم با ممکنه نتونیم بچه دار شیم 

از ی طرفم هزینه های درمان مث ای وی اف فلانو نداریم ک دل خوش ب اون شم 

2706