2733
2739

پسر عموم از اول وقتی مجرد بود کمک مادرش بود با اینکه ۲ تا خواهر بزرگتر و ۲ تا داداش کوچیکتر داشت ولی همیشه تو کار خونه کمک حال مادرش بود 

الان که زن داره ۵ ساله تموم کارهای خونه رو انجام میده با وجود اینکه زنش شاغلم نیست ۹۰ درصد مواقع خودش ظرف ها رو میشوره خونه باشه خودش آشپزی می‌کنه 

خودش لباس ها رو اتو می‌کنه خودش لباس ها رو میشوره

خودش اکثرا مواقع کارها جارو و نظافت خونه رو انجام میده.. می‌خوان برن تو طبیعت یا مسافرت خودش وسایل رو می‌ذاره تو ماشین اونجا هم زنش فقط میشینه

خونه تکونی دارن ۹۰ درصد کارهای خانه تکانی را این انجام میده ..

بچه داری هم تماما خودشه 

تمام خرید های خونه رو انجام میده...صبح پا میشه می‌ره نان داغ میاره چایی می‌ذاره وسایل صبحانه آماده می‌ره سرکار زنش بیدار میشه با صبحانه آماده 

هروقت شیفت نباشه خونه باشه استراحت نهار و شام به عهده خودشه حتی شستن ظرف ها ..

و اینکه تمام روزها بلااستثنا شستن ظرف ها و جمع کردن سفره شام خودش انجام میده 

از ما که گذشت ولی انشالله مجرد های سایت یک شوهر اینجور نصیبتان بشه

اره دقیقا منم یکی همینجور می‌خوام 😂🤧

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عنوان رو دیدم خواستم بیام بگم شاید من شوهر مثل پسر عموت نخوام بعد خوندم دیدم من خیلی ....میکنم همچین شوهری نخوام😂

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
اون شوهر نیس زن زندگیه باید رف خواستگاریش

🤣🤣.

من امروز ظهر همسرم جارو زد.

دوباره شب داشتم ظرف میشستم رفت جارو زد.چقد شرمنده شدم.

بهر حال اون بنده خدا هم ی روز تعطیل داره

اون شوهر نیس زن زندگیه باید رف خواستگاریش

خیلی‌ زرنگه اصلا خستگی براش معنی ندارد مثلا زنش ۱۰ بار تو یک ساعت بفرستش فروشگاه خسته نمیشه می‌ره یا زنش هرجا بگه میرن مدام زن و بچه اشو میچرخونه مثلا می‌بینی برای یک خرید یهویی رفتن شهر دیگه و برگشتن 

هههههعی چه زن خوش شانسی  مال من ریخت و‌پاش نکنه کمک کردن پیشکش

منم دقیقا مثل تو ولی من با این تفاوت که همیشه پسر عموم رو میبینم چقدر زرنگه بعد شوهرمو میبینم بیشتر حرص میخورم 

2706