2733
2739
عنوان

بیاید دلداریم بدید حالم بدهه😭😭

195 بازدید | 11 پست

تو این دنیا هرچی صربه هست من خوردم عاشق یکی شدم خواهرم با اون رل زد به سختی فراموشش کردم عاشق یکی دیگه شدم اونم دخترداییم که با من لجه با نقشه خواهرم با این پسره رل زد منم از هیچی خبر نداشتم امشب با پیج فیک به کراشم پیام دادم بعد از کمی چت گفت تو بارانی خواهر بهار هرچی گفتم نه گفت هستی ولی چیزی نکفتم یک دفعه عکسی که من امروز صبح با دختر داییم تصویری حرف میزنم که دخترداییم اسکرین شات گرفته بوده منم تازه از خواب بیدار شدم بدون ارایش و فی لتر فرستاد واسم با چنتا خندهه😭😭

واقعا چرا خدا با من اینجوری میکنه یه روز خوش ندیدم تابحال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی شد عزیزم من متوجه نشدم 

دختر داییم با کراشم با نقشه خواهرم رل زده و کراشم که با پیج فیک بهش پیام دادم یه عکس از من تو تماس تصویری با دختر داییم فرستاد و به من خندید منم اونجا تازه از خواب بیدار شده بودم و بدون هیچ ارایشیی

2738
دختر داییم با کراشم با نقشه خواهرم رل زده و کراشم که با پیج فیک بهش پیام دادم یه عکس از من تو تماس ت ...

اهان 

عیب نداره عزیزم 

دختر داییت چ غلطی کرده عکس تو رو بدون اجازه فرستاده برای اون 

خدایا شکرت🙏
خواهرمو چیکار کنم همه چی زیر سر اونههه

جلوش با موبایل حرف نزن، چت کن فقط، لو نده بهش نبینه اصلا چی کار میکنی نمیکنی، بیرون میری اطلاع نده میرم فلان جا، سردرنیاره از کارات کلا، خیلی اذیت میکنه به یه بزرگتر بگو، یا توام بشین مثل خودش رفتار کن ببین چجوری میشه حالش