2733
2739
عنوان

هر نصیحتی که به دلت افتاد بهم بگو:)

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 31 پست

برا کسی ک برا انتخاب همسر نمیخوایش عاشقی نکن 

عاشقت میشه ..گند میخوره ب زندگیش 

عاشق کسی ک ترو برا ازدواج نمیخواد نشو پیر میشی

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

اسی این نصیحتیه ک من ده ساله بهش واقعا معتقدم امروز از سر ناچاری زیر پاش گذاشتم اینقدر گریه کردم ک حد نداشت 

کاری نکن ک منت سرت باشه از گشنگی از بیکسی از درد بمیر ولی منت مردم سرت نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما اکثر العبر و اقل الاعتبار....

چه بسیار است عبرت انگیزهایی که عبرت گیرنده‌ای ندارند.

توصیه می‌کنم تلاش کنید نصیحت‌پذیر و  اهل عبرت گرفتن باشید؛ گمشده‌ی بزرگ نسل‌های جوان و نوجوانمون!

2740

همین حالا رو دریاب ؛ نه غم گذشته رو بخور؛ نه استرس فردا رو داشته باشع؛ 😊

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )

عاشق نشووو عشق ینی سوختن و دم نزدن ..💔💔

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
ما اکثر العبر و اقل الاعتبار.... چه بسیار است عبرت انگیزهایی که عبرت گیرنده‌ای ندارند. توصیه می‌کن ...

از نظر شما چنین شخصی چیکار کنه؟شخصی که دچار  اضطراب وسواس فکری هست.و مدام فکر میکنه که تلاش کنه ودرس بخونه اما نه درسش رو خونده ونه لذت زندگی رو برده وبااین فکرا بیماریش بدتر کرده.

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

سعی کن وابسته نشی

کلا وابستگی خوب نیست

زود به آدما دل نبند

چون خیلی هاشون رفتنی ان

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
از نظر شما چنین شخصی چیکار کنه؟شخصی که دچار  اضطراب وسواس فکری هست.و مدام فکر میکنه که تلاش کنه ...

ان شاءالله ک به حق امام حسین موفق میشی نگران نباش توکلت بخدا باشه 

خدایا شکرت🙏
2706