2737
2739

که سخن از بزرگان است که اگر بنده خدا کارش به تو افتاد و تو ناراحتی از درخواست بنده خدا و خوشحال نیستی که نیاز بنده ای را برطرف کنی حالا به هر دلیلی 

خداوند براش کاری نداره گرفتن اون پست یا موقعیت از شما.

خدا اگه به شما علمی داده که خدمتی کنی قدرت داده که گره مردم  و وا کنی لطف کرده اون هوش اون قدرت اون پول و در اختیارت قرار داده 

ولی اگه متوجه بشه که شما خیلی ناراحتی از این نعمتش که به واسطه همین نعمتش مردم بهت مراجعه می کنند 

کاری نداره گرفتنش ازت

اگه می‌بینید به هر دلیلی مردم برای حل مشکلاتشون به شما مراجعه می کنند کفر نگید 

خدا بهتون لطف کرده نظر کرده که به واسطه شما گره مردم باز بشه 

دوست ندارید 

اشکالی نداره 

راحت می تونه از شما بگیردش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درسته که ایشون درست صحبت نکردن ولی حتی ماهاام تو زندگی روزمره مون گاهی آنقدر خسته آیم که حوصله نداریم حتی جواب یه سوال ساده رو بدیم...نمیشه چون که دکتره اینطوری بهش گارد بگیریم و بگیم اره تو وظیفته و حقوق میگیری و فلان، اون که از آهن یا فولاد ساخته نشده،اونم مثل ماها خسته میشه چه بسا بیشتر با اون مشغله کاریش

یه سریا واقعا بی معرفتی کردن و گفتن آره تو وظیفته و حقوق میگیری و معلوم نیست مدرکت از کجا اومده، اینا واقعا بی انصافیه چون هرکس به این جایگاه میرسه چندسال از جونش مایه گذاشته...کاش یاد بگیریم زحمتهای بقیه رو به خاطر عقده های خودمون زیر پا نذاریم ...یه خورده منصف باشیم

@هوخشتررره    

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2740

من دکتر نیستم اما درکش کردم.

دکتر هم ادمه و مثل هر انسان دیگه خسته میشه، از کوره در میره، بدخلقی ممکنه گاهی بکنه. 

دلیل نمیشه وقتی تو آشناها دکتر داریم، براش حریم خصوصی قائل نباشیم و وفت و بی وقت، مزاحمش بشیم.

من تو اطرافیانم زیاد دکتر دارم ولی وقتی مریض بشیم پا میشیم میریم دکتر، نوبت میگیریم و ویزیت میشیم، مزاحم آشنا و فامیلمون نمیشیم

اشکال نداره کاش بدونه دنیا به آهی بنده

چرا فك ميكنيد فقط شما ميفهميد و بقيه نفهمن؟؟

دوست عزيز صحبت هاي شما محترمه

ولي هميشه و در هر شرايطي ادم امادگي نداره

من هم تا جاي ممكن جواب ميدم

اتفاقا انقدر هستن ادم هايي كه قدر دان هستن و ما رو شرمنده ميكنن كه همين حس هاي خوبشون باعث ميشه ادم ادامه بده

شايد شما باور نكني ولي من ميگم كه از شهريور پارسال بيمارستان پولي به من نداده و من ميتونم بگم مريض غير اورژانسي نميبينم

در صورتي كه همين تايم خدا رو شكر وسيله ي شدم براي اينكه بعضي ادما از دنيا نرن و يه خانواده احساس خوشبختي بكنه

الان هر وقت عزيزانشون ما رو ميبينن دعاي خير ميكنن و من بيشتر از اونا خوشحالم كه تونستم كمكي كنم

به عنوان كسي كه شغلم اينه شرايط اورژانس رو درك ميكنم

ولي صادقانه ميگم ازمايش و بررسي هاي تكميلي كه هيچ اورژانسي ندارن واقعا از نظر من تو تايم غير كاري خيانت به خودم و خانواده م هست 

نظر من اينه😉

چرا فك ميكنيد فقط شما ميفهميد و بقيه نفهمن؟؟ دوست عزيز صحبت هاي شما محترمه ولي هميشه و در هر شرايط ...

صادقانه میگم همسر خودم مثل شماست از صبح تا شب کلی مراجعه کننده داره 

یه روز این حرف و پیش یکی زدم و گله کردم از این حجم انتظار مردم از همسرم و دقیقا این جواب و به من دادن 

و از اون روز تصمیم گرفتم دیدم و عوض کنم .و حتی خدا رو شکر کنم 

البته نیت زندگی مو عوض کردم خدا هم ده برابرش و کمک می کنه بهم 

از کوره هم در می رم 

ولی،تهش می رسم به همین حرف که خدا ایم موقعیت بهت داده برات هم جبران می کنه همین