2737
2734
عنوان

از عشق متنفرم.... کپ.

102 بازدید | 6 پست

عاشق یکی شدم اونم دوسم داشت فهمید دوسش دارم حالا نمیدونم چجوری..... و حالا نگاهمم نمیکنه 

محلمم نمیده و الان عاشق دوستم شده.... و دیگه به من علاقی نداره....... ازش متنفرم.....اونم دوسم داشت ها فهمید دوسش دارم رفت عاشق دوستم شد

چجوری.... یکی هست بهم بگه.... خیلی موندم....چجوری عاشق من بود وقتی فهمید عاشقشم رفت عاشق دوستم شد اخه چجوری مگه عشق اینجوری نیست اگه یکی عاشقت باشه دیگه عاشق کسی نمیشه یکی بهم بگه)): واقعا موندم برام سواله..... 

یه پسر یه ترم زور زد باهام دوست شه

یه روز دیگه خیلی گیر داد گفتم فکرامو می‌کنه فرداش دست تو دست یه دختر اومد سر کلاس 

اصلا پشمای من ریخت مرتیکه روانی 

من همش بهش میگفتم نه بعدش بهش گفتم فکر میکنم خبر می دم بهت اینکار کرد تازه اومد جلوی من نشست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پسر یه ترم زور زد باهام دوست شه یه روز دیگه خیلی گیر داد گفتم فکرامو می‌کنه فرداش دست تو دست یه ...

واییی... ولی دوسته من عاشقش نیست تازه ب من میگفت دوست دارم میخام باهات ازدواج کنم ومنم دوسش داشتم عشقمون دو طرفه بود و حالا دیدم عاشق دوستم شده همش از اون میپرسه چیزی ک این وسط خوبه اینه که دوستم دوسش نداره و عاشق یکی دیگس

2731
خیلی سخت عزیزم متاسفانه مرداد موجودات خنگی هستن 

عوم... اشک و اینم بهت بگم همین پسره هرچی دختر میبینه بهش زل میزنه تا مخ دخترو بزنه باهاش باشه دوستم بهم گفت اینجوریه دیگه حالم ازش بهم میخره.....)): اصن از نظرم عاشق نشیم بهتره عشق خیلی چرته همش توش خیانته

عوم... اشک و اینم بهت بگم همین پسره هرچی دختر میبینه بهش زل میزنه تا مخ دخترو بزنه باهاش باشه دوستم ...

واقعا به نظرم این آدم نرمال نیست رفتارش همون بهتر که این کار کرد تا بهش شناخت پیدا کنی