2733
2734
عنوان

حالا ک هوا گرم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 47 پست
یعنی برات گزارش بدم تاپیکاتو درسته

تو متن هر تاپیک ی سه نقطه هست اونو بزن بعد گزارش تاپیک نامناسب بعدم علت یچیز الکی بزن

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اها باشع و ناو چووو

چاوت خوش

2742
الی مل باریک نات قراریو بایدن تگه بکه بزان هسه بای قیره سر بنیمه سره😅

ریپلیم کرد نات @elipy     الی بی نامزدت کارت دیری

سلام دیروز هه و ناو فکرو خیال بیم دس ارای آب بردیام او پیا کفتیاده یادم که اب ولیم تواس فره ناراحت بیم شوی منتظر بیم تگم بکی از بس گریه کردم خابم برد

2738

شاهزاده کوردستان گلوت خوب شد؟؟؟؟ بافت گلوت اسیب دیده و اینجور مواقع بدن برای دفاع از ناحیه اسیب دیده ماده لزجی ترشح میکنه برای حفاظت از ناحیه اسیب دیدن اگه خلط داره گلوت دلیلش اینه ،،،،ریه موقعی درگیر میشه موقع نفس کشیدن در ناحیه قفس سینه احساس درد کنی ،،،بعدش انتظار نداشته باش به این زودی گلوت خوب شه چون وایتکس باعث اسیب بافت گلوت شده و ترمیمش زمان بره دارو بهت دادن مرتب مصرف کن و چیزهایی زیاد بخور ویتامین سی داشته باشه هر چه تو بخور و نخور غذایی رعایت کنی زودتر خوب میشی

🤣🤣🤣مه و پیای خوشم چید محل ولیم ننید و یسره بدم بیوشد و حالم بگرد نه بیکاس ۹۸ ماشااله احساسات و سرو روی وارد ناسلامتی شاعریش هس ،،،،باور بکه راس اویشم ایقد بدم وی پیای فارسه چی اویشن عشقم و عزیزمو دوست دارمو ،یدف و ناو بیمارستان یه کوره هات وت حقیقت مه ایردا مریض داشتمه زیاد دیمسد ازت خوشم اومده و واقعا دوست دارم اجازه میدی بیام خاستگاری منیس وتم دوسم داری به درک حالا برو گمشو کار دارم🤣🤣🤣🤣🤣پسره کپ کرده بود باور کن عین حقیقتو میگم داشت میرفت باخودش میگفت خدایا ای دیگه کی بود🤣

🤣تو سر بنیده سر من ؟؟؟حیف خواب منم یعنی دیروز کلا یا بیدار بیم یا گیره کردیام 

ولا لذت دیری دوس دیرم اذیتت بکم😅گیره ارا؟اتفاقه کفتگه خدایی نکرده؟میومدی اینقدر خنانمد نزانسی غم چیونه

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2706