2737
2734
عنوان

چندش ترین بچه فامیل😂🤢 خودمم گفتم

917 بازدید | 23 پست

چند روز پیش بچه فامیل آمد خونمون بعدش این بچه دستشو کردتو دماغش.. بعدم خورد😂 نوش جونش یعنی حالم به هم خورد البته خیلی از بچه ها رو دیدم اینجورین🤮🤧 

شما هم بگید

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه اه کثافت🤮🤮🤮

چرا فوش میدین؟بچس دیگه

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
2731

من یکی شخصا دوست ندارم بشینم به عیب دیگران فکر کنم وقتی خودم پر از عیبم 

اونم عیب جویی از بچه کوچولو که تربیتش مستقیم دست پدر مادرشه و خودش خیلی خوب و بد رو تشخیص نمیده

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740

اقا بچه ی آشناهای ما توی مسافرت دستشو کرد تو بینیشو درش آورد و داشت باهاش بازی می‌کرد باباش سریع با دستمال دستشو پاک کرد ... این بچه هم اونروز تا شب گریه میکرد که من بینیمو میخواااااام دیگه باباش گفت میخوای من یکی در بیارم گفت نه مال خودمو میخوام ...اون شد آخرین سفرمون با این بنده خداها😂😂😂

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

وااای این کارو چرا میکنن؟ برادر زاده من یک سال و نیمه اونم همین کارو می‌کنه بهش بگی نکن بدتر میکنه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چون بچس نبایذ تربیت داشته باشه ختما از خانوادش یاد گرفته 🤢🤢🤢🤢

نه بابا خانوادش اصلا اینجوری نیستن فک کن مامانه دست کنه تو دماغش بخوره خیلی چندشه خواهر برادری هم نداره 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

ااااا چیکار بچه مردم داری  کلی هم خاصیت داره🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤢🤢🤢

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706