2733
2734
عنوان

نماز شب نمیتونم بیدار شم

35 بازدید | 6 پست

سلام وقت بخیر 

بنده هر شب به یکی آویزون میشم.یه بار به خدا میگم مامور کن بیدارم کنن یه بار معصومین یه بار شهدا و...

بعضی شبا بیدارم میکنن .اما من خودم خواب خیلی سنگینی دارم به طوری که موبایل با تمام صدا زنگ میخوره نیم ساعت نمی‌فهمم.از طرفی هم بار گناهم که زیاده نمی‌دونم شبای دیگه بیدارم نمیکنن یا من متوجه نیستم.

خواستم ببینم شما به فرد خاصی متوسل میشید؟عالمی شهیدی چیزی یا خدا رو به کس خاصی قسم میدید که رد خور نداشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر موقع که بیداری بخون کم کم سنگینیت برطرف میشه میتونی از خوابتم بزنی و راحت نصف شب بیدار بشی بخونی میتونی صبحا و ظهرا هم قضای نماز شب رو بخونی 

شب قبل خوابت هم میشه بخونی 

لایک نکن خواهر
2731
قبل ماه رمضان همین کار و میکردم اما بعدش که دیگه چند شبی بیدار شدم دیدم مزه آخر شب یه چیز دیگس

راه حل پیدا کردی به منم بگو‌. منم نمیتونم بیدار شم

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
قبل ماه رمضان همین کار و میکردم اما بعدش که دیگه چند شبی بیدار شدم دیدم مزه آخر شب یه چیز دیگس

اره قطعا من هم چند ماه پیش قبل نماز صبح میخونم کم کم دیدم زورم نمیرسه نیم ساعت زودتر از نماز صبح پاشم قبل خواب میخونم دیگه نهایتش اینه قبل خواب بخونی