2737
2739

سلام دوستان شبتون بخیر دخترم یه ضرب المثل دادن بهشون میگن درمورد این مثلا مفهومش رو به صورت داستان بنویسید که دقیقا منظور رو برسونه و نوشته خودش هم باید باشه حالا این بلد نیست منم چیزی به ذهنم نرسید ممنون میشم کمک کنید فقط اگه خودتون بلدید بنویسید نه از گوگل 

موضوع:بار کج به منزل نمی‌رسد 

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

به صورت حکایت و داستان مانند 

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار بد عاقبت خوبی ندارد مثلن در مورد بقالی در زمان قدیم بنویس ک جنس کم به مردم می‌داده ولی پول زیاد ...

نمیشه برام بنویسی بخدا به ذهنم نمیرسه ممنونت میشم

2728

مثلا یه مرده یه بار زیادی رو میخواسته برسونه به یه روستایی پشت کوه ولی چون خوب محکم کاری نبسته بود هر چند قدم یه تیکه از اسباب میوفتاد تااینکه وقتی میرسه میبینه هیچی به مقصد نرسیده .حالا همینو خودت کش بده طولانی بشه میشه یه داستان جالبش کن

حکایت تونت زیاد 

ولی باید اگه خودشون بنویسن از خودش بنویسن میتونی در مورد تقلب بنویسی مثلا کسی گه تقلب میکنه و نمره کامل میگیره اما یه روز میرسه که امکان تقلب براش وجود نداره یا میگیرین تقلبش یه همچین چیزی میتونی بنویسی

یه جورایی معنی دور زدن 

میتونی خود تو خاطرات یا رفتار های بچه ها ی اطرافت ببینی 

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2740
هشتگ گوگل

باشه ملوس 😂