2733
2734

میخوایم بریم آبشار نوژیان 

جای خوبیه؟

آخه آبشار بیشه اومدیم خیییلی قشنگ و دیدنی بود اما یکم واسه جای نشستن و اینا مشکل بود جا واسه نشستن نبود درست اینجا چطوریه؟

خودمم نرفتم ولی عکس دیدم خیلییی قشنگه 

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه واسه نشستن هم جا هست نگران نباشید  فقط اردیبهشت ماه آخر هفته خیلی شلوغه باید صبح زود برید ...

اهان مرسی از راهنماییت

پس مثل بیشه شلوغ نیست 

چون اونجا هم شلوغ بود و خیلی سنگلاخی بود و جا واسه نشستن نبود

حقیثتش منم یکم ترس از ارتفاع دارم اونجا خیلی شیب و پستی بلندی داشت یکم حالم بد میشد

برو دره اناران همون جاده سپید دشت ادامه بده  خیلی قشنگه من تازه اونجا بودم ای خدا بهشته

من لرستانی نیستم میشه اسم این مقصد که گفتید بگید نشان یا بلد بزنم

میتونی عکس بزارید از اونجا ببینم چطوری؟

2740