2733
2739

توی خونه لست ؟یا مهد گذاشتید ؟بچه من ۴ سال و نیمه اشت امشال مهر تازه میره پیش ۱ الان چه کلاسی بدردش میخوره خیلیییییی ؟؟؟؟؟

نمیخوام بزارمش زبان از حالا بنده خدا دغدغه یادگیری داشته باشه 

نمیدونمم چی بزارمش که وسط کار پس نزنه و اینکه واقعا بدرد بخور باشه یچیزی یاد بگیره .اینم بگم بیشتر کلاسهای امادگی جسمانی  اینارو بچه بازی میبینه یکم هوش حرف زدنش و کلامی  اش جلوتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمنم چهارسال ونیمه ازچهار پنج ماه پیش گذاشتم مهد البته هم شهربازی هست هم مهد هم بازی میکنن با وسیله ها هم مربی بهشون یادمیده نقاشی کاردستی وشعرو.... به نظرمن اینجوری بهتره بچه زده نمیشه ازمهد

2742
عزیزم پسر من ۴سال ونیمشه کی باید برای پیش ثبت نامش کنم.؟پیش اصلی منظورمه

اگه مثل پسر من نیمه دومیه که امسال میره پیش ۱ و سال دیگه هم پیش ۲ که در واقع این اصلیه پیش ۱ همون مهد و امادگی قدیمه 

اگه نه نیمه اولی هست که امسال میره همون پیش ۲ 

پسر من ابان سال ۹۸ هست باید بره پیش ۱

ما یه مجموعه هست نزدیک خونه مون به اسم مهرستان. دوره های مختلف برگزار میکنن. مادر و کودک، مربی و کودک. من دخترمو یه دوره ی کاربازی گذاشتم. آشنایی با مشاغل مختلف در قالب بازی بود. خیلی بهش خوش میگذشت. ازین مجموعه ها زباد هست. ثبت نامش کن

دخترمنم چهارسال ونیمه ازچهار پنج ماه پیش گذاشتم مهد البته هم شهربازی هست هم مهد هم بازی میکنن با وسی ...

اخه تازهدامسال میره پیش ۱ فک کنید تا اول ابتدایی ۲ سال بااسن پیش ها بچه خسته از مطالعه و مدرسه میشه اون جذابیت اول کارو نداره برای اول ابتدایی 

من میگم همون پیش ۱ هم اشتباهه ولی خب اونو میگم جا مهد کودکش 

از حالا بزارمش ک روتین بخواد بکنه این هارو خسته کننده است در حد دو روز مثلا ژیمناستیک یا کلاس دیگه ک اینو نمیددنم بسشه

2738
اخه تازهدامسال میره پیش ۱ فک کنید تا اول ابتدایی ۲ سال بااسن پیش ها بچه خسته از مطالعه و مدرسه میشه ...

بازشما مادرشی بهترمیدونی ولی به نظرمن ربط نداره من برادرم دوتا دخترداره دختراولی پیش رفت وبرای کلاس اول به بعد یه روز اذیت نکرد ولی دختر دومی وسایلام روبزایم رومیز 

یعنی پیش ۱رو حتما باید برن؟

حتی پیش ۲ هم اجبار نیست فقط برای مدرسه رفتن و ثبت نامش مثلا سه ماه تابستونو ارجاعتون میدن به یسری مراکز مثل همین پیش دبستانی هاست بچه سه ماهو بگذرونه همین 

پیش ۱ که خیلیا نمیزارن من دیدم میبرند بچه هارواز این مراکز مثلا کلاسهای مختلفی ۳ الی ۵ ساعته هست توش اموزش بازی و ورزش تعادل نقاشی و.... داره البته هزینه اش بیشتر در میاد ولی یسریهای مراکز دوزبانه کردن بچه است

2706