2733
2739

من همیشه دوست داشتم انسان خوبی بشم ولی هیچوقت موفق نشدم همش یاغیبت یا دروغ یا عصبانیت وفحش وبددعنی بعدش به شدت پشیمون میشم چکار کنم آخه دیگه خسته شدم حق‌الناس گناه بزرگیه نمیتونمم برم بگم فلانی غیبتت رو کردم روم نمیشه آبروم می‌ره  خیلی سخته یه مدت ترک میکنم ولی دوباره شروع میکنم😤😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز هم جاری بزرگم خیلی زن خوبیه باهام یه حرفایی رو درمیون گذاشت وبهم گفت به هیچکس نگم‌منم قول دادم نگم ولی این دهن لقم نتونست دووم بیاره ورغتم به یکی  گفتم ولی الان اونقققدر عذاب وجدان دارم که دارم دیوونه میشم 😭 خدایا چجوری حقشو ادا کنم آخه چجوری ولی دیگه قسم خوردم هیچوقت حق کس رو‌نخورم. به خدا توبه کردم دیگه جلوی این. دهن.  وزبون نحسمو بگیرم به خدا به مدت خیلی قشنگ آدم شده. بودم ولی بازم 😭😭 باید یه جوری حق‌الناس روجبرام کنم بگین چکار کنم آخه تورو خدا امید بدین بهم توروخدا بگین من چطوری خصلت‌های زشتمو‌ترک کنم

2742