2737
2734

الان میگین بعد چن جلسه مویی نداریم ک بخوایم شیو کنیم. 3جلسه رفتم و موهام سکه ای شده ولی بازم هست معذبم پیش نامزدم چیکار کنم

مو رو همه دارم معدب شدن نداره

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخوام زیر چونه رو لیزر کنم واقعا برام معذله بخوام بذارم در بیان خیلی ضایس

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
اخه موهام ضخیمه چون با ژیلت میزدم. تو رابطه دوس دارم تمیز و بدون مو باشم 

اینکه ارزو همه اس ولی کامل از بین نمیره

من ک برام موثر نبود

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740
میگن شیو کنم تاثیر لیزر کم میشه موندم چیکار کنم 

کدوم اوپراتور لیزری این حرف رو زده؟؟؟؟

اتفاقا باید شیو کنی ک ریشه ی موهات قوی بشن و با لیزر ضعیفشون کنی 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

یعنی چی؟؟؟یعنی لیز رو شروع کردی نباید دیگه ژیلت یا موبر بزاری چند ماه خوب طول میکشه نمیشه که شاید یه مراسمی ادم خواست بره اصلا 

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
اینکه ارزو همه اس ولی کامل از بین نمیره من ک برام موثر نبود

2سال شرووع کردم با ژیلت زدم تا ضخیم شه واسه لیزر. الانم میگن نباید شیو کنم رو مخمه. چجور جواب نگرفتی؟؟ تا 9ماه باید بری تا جواب بگیزی

یعنی چی؟؟؟یعنی لیز رو شروع کردی نباید دیگه ژیلت یا موبر بزاری چند ماه خوب طول میکشه نمیشه که شاید یه ...

منم همینو میگم. بهم تاکید می‌کرد فقط ی بار شیو کنم اونم قبل لیزر😐

2706