2737
2739

خاهرم پوستش سبزس و لاغر یکم عصبی شده تازگیا با بی حوصله.ب خودش نمیرسه بخاطر بچه هاش که اذیتش میکنن میگه نمیرسم به زندگی.اون روز اومدن خونم ب اجیم میگه چرا غذاهات مث خاهرت خوشمزه نیستن چرا خونت مث این تمیز نیست.بعد اون روز خاهرم گف ارایش نکن الان میگه نگا چقد خاهرت سفیده ونازه تعریف از خودم نمیکنم ولی خیلی دلم ب خاهرم میسوزه بچشم مریضه بخاطر این روحیه نداره.چن بار بهش گفته خاهرت چقد برق میزنه تو اینجوری نیستی همه حرفی بش میزنه هرچی بش میگم ب خودت برس میرسه ولی باز بد تیپه.غذاهاشم نمیزاره جا بیفتن اکثرا نپخته ان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740

شما چنتا بچه داری؟

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706