2733
2734
عنوان

شوهرم از صبح با رفیقاش رفته بیرون

88 بازدید | 9 پست

تازه یه هفته هست بعد از دوماه خونه مامانم قهر بودم برگشتم سر زندگیم الان چطوری باهاش برخورد کنم خیلی اعصابم خرابه بهم گفت بعداز ظهر میبرمت بیرون ولی نیومد

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگیر بخواب چراغارم خاموش کن  که مثلا حتی منتظرشم نبودی:)

می فهمه خودم زدم خواب چون قبلن همین کار و کردم

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2731
برخورد کن

می ترسم دوباره دعوامون بشه آخه خانواده م که خیلی پشتم نیستن

در کل بخوام بهت بگم 

اون بیاد ببینه تو اصلا حتی یادتم نبوده ک قرار بود برید بیرون 

با خودش میگه عه این اصلا منتظرم نبود و اینا

بهترین کار اینکه درسته اذیتی ولی بیخیال شو و به روی خودت نیار حتی ناراحتیتم نبینه چون اگه ببینه با خودش میگه ایول من این زنو گرفتم تو مشتم و راحت احساساتشو تغییر میدم با کارام

در کل بخوام بهت بگم  اون بیاد ببینه تو اصلا حتی یادتم نبوده ک قرار بود برید بیرون  با خو ...

میدونم بیاد خونه مسته و اصلا حالیش نیست

2738
خب شما که ما هر راهنماییم کردیم یه دلیل و بهونه ای براش آوردی بنظرم یا کاری ک میخوایو بکن یا بگیر و ...

الان رفتم چراغا و خاموش کردم تو اتاق بالا بخوابم خداکنه امد خونه صدام اصلا نزنه که از صداشم متنفرم😔😔