2737
2739
عنوان

تقلب در کنکور

140 بازدید | 12 پست

بچا شما شنیدین سوالا قبل کنکور لو بره

اخه شنیدم امروز تو  شهر ما چندتایی گرفتن 

راست و دروغش فعلا صد مطمعنم نیستم 

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 

دروغه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه عممم یکی از مراقب های حوزه بودش میگف گرفتن یه دختریو

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 
2738

حوزه ما داغون بود 

صندلیا بهم چسبیده بودن بعد داوطلبا یکی در میون روی صندلیا نشسته بودن جوری بود که صندلی بین من و بغل دستیم هم اون وسایلاش روش گذاشته بود هم من یعنی راحت میشد تبادل نظر انجام داد😑

بعد موقعی مراقبا داوطلبا رو چک می کردن یکی از دخترا که چک شد  دوباره برگشت اومد پیش مامانش بعد دوباره رفت داخل بدون این که مراقبا دوباره چکش کنن اصلا حتی حواسشونم نبود

حوزه ما داغون بود  صندلیا بهم چسبیده بودن بعد داوطلبا یکی در میون روی صندلیا نشسته بودن جوری ب ...

چقد راحت گرفتن بهتون

منو یهو وسط تایم دفترچه دوم بردن تو یه اتاقی شال و مانتومو درووردن نفقطه ب نفقطه بدنم و چک کرد 

ن تنها من خیلی از بچارو اینکارو کردن

خیلی رو اعصاب بودن 

واقعا عقل ندارن یهو وسط تست زدنی تایم خیلی برات مهمه بعد اینا الکی ۶.۷ دیقه تو رو معطلن کنن 

بعد منه از همه جا بیخبر جوری که اینا منو بلند کردن یه لحظه ب خودم شک کردم 😂جوری شوکه شدم بعد از تفتیش تا پنج دیقه رو صندلی تو شوک بودم اخه خیلی بد دست میزد

خانمه خیلی هیکل و صدا و قیافه مردونه داشت حس میکردم داره بهم تجاوز میشه😕

وا اینا دیوونه شدن چرا همچین کردن؟!!

والا چی بگم

تازه وسط جلسه اومده میگه چرا ساعت دستتته کی گفته اینو بیاری 

اخه چون اویز داره فکر کردن حالا مثلا خبریه

گفتم خودت گفتی باز دوباره گفت چرا اوردیش گفتم خب خودت دادیش به همکارت گفتی چکش کنه بعد ببریش 

کوتاه نمیومد 

اخر گرفت بردش روانی😑

تا اخر جلسه هر دفعه میخواستم نگاه ساعت کنم میبینم نیست😐