2733
2739
عنوان

شوهرم قهر کرد خونه خالم😐

739 بازدید | 46 پست

خونه خالم دعوت بودن همه  

شوهر خاله ها و دومادا و دایی ها هم بودن 

دوماد خالم(همون که دوتا زن داره ) هعی با دست میزد پس کله شوهرم 

داییم گفت نکن باهات شوخی نداریم که 

بعد که غذا آوردن کباب بود دوماد خالم گفت کباب کم گذاشتین (دو سیخ با برنج )چرا برای این (شوهرم ) کباب زیاد گذاشتن من نمیخورم 

(شوهرم برنج نمیخوره براش مامانبزرگم سه تا سیخ گذاشت)

بعدشم با چنگال نصف کباب شوهرم رو برداشت 😐شوهرمم قهر کرد رفت البته گفت بهم زنگ زدن باید برم ولی بقیه متوجه شدن 

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

بنظرتون کار شوهرم خیلی زشت بوده

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا مهدکودکه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2740
2706