2733
2739

تو دو تاپیک قبلیم توضیح داد چیا شده و خواهرش اتیش انداخته تو زندگیم دیگه من به شوهرم گفتم نمیتونم با این شرایط و سیگار کشیدنت ادامه بدم گفت باشه هرجور صلاح میدونی منم رفتم درخواست طلاقمو ثبت کردم حالا هی میگه تو از قبل بش فکرمیکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین اشتباه منو تکرار نکن غرور همسرتو خدشه دار نکن میدونم که دوست نداری جدابشی  همین فردا برو ...

چرا وقتی همسرش باب میلش نیس باید باهاش زندگی کنه؟

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740

بگو حالا تو فک کن ک از قبل فکرکرده بودم بهش خب ک چی؟

الان چه حسنی داره برا تو و خواهرت؟ بگو اره وقتی رفتارای تو و خواهرتو میدیدم چرا نباید به طلاق فکر کنم؟

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
ببین اشتباه منو تکرار نکن غرور همسرتو خدشه دار نکن میدونم که دوست نداری جدابشی  همین فردا برو ...

افرین عزیزم دقیقا دوس ندارم و اصلا فقط برای اینکه بفهمه منم بخام میتونم برم اینکارو کردم و الان منتظرم جلوم رو بگیره که هنوز نگرفته به برادرش گفته بود فکر نمیکردم حرفمو جدی بگیره 

چجوری در خواست دادی از کجا شوهر منم میگه جدا شدن به ضلاحه می‌خوام اقدام منن

منم اول هیچی بلد نبودم زنگ زدم دفتر قضاییه شهرمون گفت اول رو کافی نت رفتم یه 200ت پول گرفت پیام اومد که ثبت شد چندساعت بعدم مشاورم انتخاب شد و پیام اونم اومد حالا منتظرم روزش مشخص بشه

افرین عزیزم دقیقا دوس ندارم و اصلا فقط برای اینکه بفهمه منم بخام میتونم برم اینکارو کردم و الان منتظ ...

عزیزدلم منم عین تو فکر میکردم و در عین ناباوری جلومو نگرفت خواهش میکنم برو پس بگیر درخواستتو

2706