2733
2734
عنوان

سمی به نام گناه فرشته

84 بازدید | 6 پست

خیلی هیت دیدم درباره این فیلم . اما ترجیح دادم خودم ببینمش.اگه کسی یه ترم حقوق خونده باشه به چرتی این فیلم پی میبره . وکلا ک باید خودشونو دار بزنن با این محتوا 

چقدر راحت مهتاب به شوهرش خیانت میکنه . ادای روشنفکری درنیاید لطفا . چه معنی داره زن متاهل راه و بی راه با عشق سابقش قرار بذاره . وکالتش رو قبول کنه ‌. 

خیلی عادی بود ک حامد بخاطر خون مادرش از این فرشته دفاع کنه ‌. چی شد یهویی بی خبر مهتاب گفت تو عاشق فرشته شدی ! اون فقط میخواست عشیری هارو بچزونه. یه دفعه عشق و عاشقی رو از کجا حدس زد .

دادگاه کیفری یک آنقدر علنی و راحت برگزار میشه ک دختر بچه ۱۴ ساله سرشو بندازه پایین بره تو بشینه نظاره گر محاکمه باشه ! 

حامد آنقدر راحت توهین میکنه به مقام دادگاه و هرچی دلش میخواد ب نماینده دادستان بار میکنه بعد هیچی نمیگن بهش؟ هرگز یه وکیل حرفه ای آنقدر وقیح و بی ادب نمیشه . تو واقعیت بخوای اینطوری توهین کنی ب مقام قضایی به جز بازداشت باید تو کمیته انضباطی کانون وکلا هم جوابگو باشی 

چی میشه حامد یه وکیل باپرستیژ عاشق موکل خودش بشه .اونم یه دختر بچه از سطح پایین جامعه . و جلوش مثل یه پسر نوجوون ۱۸ ۱۹ ساله رفتار کنه . عجب بابا 

تازه ۱۱ قسمت از این سم رو دیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این حجم از بازیگر معروف چرا به جایی رسیدن ک بخاطر پول ترررررر میزنن ب رزومه کاری خودشون.  باباب لامصب شهاب حسینی تو یه روزی نقش قباد رو بازی کردی چطوری میرسی ب شخصیت مزخرف حامد تهرانی . امیر آقایی مهدی سلطانی شماها ستاره اید واقعا . این چه سمی بود 

2728
نفس بازغی یه نمونه آدم بی استعداد ک فقط بخاطر دختر پژمان بازغی بودن بازیگر شده .چقدر خشک و مصنوعی و ...

چرا هرکی میاد گیر میده به این بچه،بنطرم برای بار اول جلو دوربین خوب بازی کرده انقد هیت ندین بابا

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
شخصیت ها آنقدر مسخره ان همدیگه رو با اسم کوچیک صدا میکنن . دختره ب پدربزرگش میگه عماد . عروسش میگه ع ...

کم ترجیحم اینه فیلو و سریال های کره ای و آمریکایی ببینم تا این مزخرفات ایزانی

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه