2733
2739
عنوان

خسته شدم ، همش نگرانم مریض نشم

38 بازدید | 5 پست

دائم تو ذهنم بیماریهای خطرناک هست و همش وحشت دارم 

تا یه کوچولو مثلا گردنم یا گوشم درد میگیره فکرم بدترین جا میره 

همش منفی فکر میکنم 

خسته شدم از اینهمه نگرانیم 

یه خال دارم رو بازوم که دکتر گفت اگر عوض شد حالتش بیا عمل و ...

امروز دیدمش یه کوچولو احساس کردم شاید عوض شدم 

از اونموقع دارم میمیرگ از نگرانی 

من قبلاً اینجوری بودم اما خدارو شکر دیگه نیستم و در حال زندگی میکنم . رو خودت کار کن و از این هالت دربیا

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلاً اینجوری بودم اما خدارو شکر دیگه نیستم و در حال زندگی میکنم . رو خودت کار کن و از این هالت د ...

چی کار کردی دقیقا 

منم بگیر نگیر دارم 

گاهی با کوچکترین چیزی فکرم هزار راه میره 

2731
چی کار کردی دقیقا  منم بگیر نگیر دارم  گاهی با کوچکترین چیزی فکرم هزار راه میره

احتمالا یک مشکل بزرگ داری که دلشوره تم را داری مرا کنکور اینجور کرده بود . بعد خودم خودم را بسیار دوست داشتم مغرور شدم عزت نفسم بالا رفت با هر کسی نگشتم جواب هر کسی را ندادم دوری کردم از آدم های سمی . روتین پوستی ، کلاس رقص ، باشگاه ، کتاب، مهارت جدید ، تولید محتوا ، یادگیری زبانی جدید ، یادگیری هنرهایی مانند آشپزی شیرینی پزی ، پژوهشگر اقوام ، تدریس خصوصی، غذای ارگانیک و سالم موسیقی عالی و..............باعث شد کلا یه آدم دیگه بشم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
احتمالا یک مشکل بزرگ داری که دلشوره تم را داری مرا کنکور اینجور کرده بود . بعد خودم خودم را بسیار دو ...

دقیقا خب آدم مشغول میشه خیلی بهتره 

من قبلا شاغل بودم حالا چند سالی هست تو خونه ام و فقط فکر بچه داری و بچه اوردنم با تمام مشکلات زیادی که داره و در واقع خودم دوست ندارم اینطور باشه .