2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین حالیم کنین عاشق این بیشعور نباشم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1631 بازدید | 50 پست

چ اسم قشنگی میران🥺  عزیزم خدا شفاش بده  حست قابل درکه

توم از خستگی و ناراحتی از کوره دررفتی  دیگه بهش پیام نده ک جفتتون اروم شین و مطمئن باش خودش میاد از دلت درمیاره فقط سعی کن تو بدترین شرایطم حرمتا رو نشکنین 

اینجوریم فک نکن تو زایمان کردی ممکنه حست کم شده باشه و تو اصلا مقصر نیستس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا اون مقصره تو چرا منت میکشی

خستم دوسش دارم 

ولی اون دیگه دوسم نداره

میرم بوسش میکنم قابل نمیدونه جوابمو بده

درحالی ک قبلا همش دنبالم بود ازش خسته میشدم انقدر میچسبید

بعد زایمان لاغر شدم

شکمم داغون شد

افسردگی گرفتم

الان هرچی میزنگم میگم واسمون چیزی بیار یا دو دیقه بیا پیش پسرم 

تا میزنگم میگ ها چیشده 

عزیزم الان از ۱۰۰ درصد مردا ۸۰ درصدشان توی این سایت ها هستن و فیلم میبینن و حتی بعضیا شون جج*ق هم میزنن فکر میکنی بقیه مردا اینطوری نیستن اونا فقط هنوز لو نرفتن یا لو هم رفته باشن زن هاشون دیگه میدونن تو فکر کردی فقط شوهر تو فیلم +۱۸ میبینه و توی این سایت هاست؟؟ نه گلم اکثر مردا همینن فقط خیلی هاشون هنوز دستشون رو نشده مگه صجبت مشاور ها رو نمیبینی توی اینستا و آماری که میدن رو

2728
عزیزم الان از ۱۰۰ درصد مردا ۸۰ درصدشان توی این سایت ها هستن و فیلم میبینن و حتی بعضیا شون جج*ق هم می ...

اسی اینو راس میگ همینجوریه 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
اینجوری گفتم ولی از فردا دیگه نه میزنگم واسمون چیزی بیاره نه دیگه نگاش میکنم اخه از این کارو چندبار ...

یعنی چی آخه 

تو ی زنی ، مادر ی بچه ای 

اینطوری باید بگی من کمم ، خودم هم می‌دونم .بخدا اگه پیشم بودیاااا....

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
الان با خودش میگه آره کمه دیگ و من حق دارم کم کم به خودش حق هر کاری میدع

دقیقا منم بعد زایمان داغونشدم سایزم از ۳۸ شد ۴۲

خوش و فرم بودم بشدت 

والان نیستم 

ولی لباسای خفن میخرم و هعی میگم با اینکه دوتا زایمان پشت هم داشتم عالیم فلانم خدارشکر پوستم فلانه بیساره هعی از خودم تعریفایی میکنم ک خودم از ته دل قبول ندارم و اونم تایید میکنه😅

دلیلی نداره هعی جلوش بگم من بدم 

تازه هعی میگم چ شکمی داری اگه مثل من دوتا زایمان داشتی از در ک میرفتی تو اول شکمت سلام میکرد👍

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2740
اگ میخواست میتونست فراهم کنه باهم باشیم این سایتا رو به من ترجیح میده  ترجیحم نه

تو این شرایط تمرکزت رو فقط بذار روی سلامت بچت بعدا به اون مسئله رسیدگی کنید به نظرم بحثو دیگه کش نده جفتتون الان خسته و ناراحتید 

اسی اینو راس میگ همینجوریه 

ببا بیشتر مردای الان جامعه ما حتی خود ار*ضاایی هم میکنن دیگه چه برسه به سایت و فیلم و عکس دیدن یعنی خانم ها نمیدونن اینو یا خودشون میزنن اون به راه

یعنی چی آخه  تو ی زنی ، مادر ی بچه ای  اینطوری باید بگی من کمم ، خودم هم می‌دونم .بخدا ا ...

حالم خیلی بدع

احتیاج دارم یکی بغلم کنه بگه غصه نخور میگذره

دلم مامانمو میخواد😭😭😭

همش مادرشوهرم این سه چهارع ک پسرم بستریع تا منو دیده از همه چیم ایراد گرفته

بجای دلداری

شوهرمم میگ اون بیشتر غصه میخوره واسه همینه

اگ میخواست میتونست فراهم کنه باهم باشیم این سایتا رو به من ترجیح میده  ترجیحم نه

اشتباه می کنی 

ایشون هم خسته س ،ولی نوع خستگی و ابراز خستگی  از جانب هر دو طرفتون فرق داره

شما الان خسته و بی حوصله هستی ،به خاطر همین یکطرفه قضاوت می کنی ،به بدترین شکل ممکن ،دستش رو کردی 

شما تا زمانی که نتونی شرایط مدیریت کنی و خانم قوی باشی 

ممکنه فاصله تون بیشتر بشه

😐🤷🏻‍♀️
2706