2733
2734
عنوان

امشب دخترمو بردم دکتر😐😐😐😐😌

894 بازدید | 16 پست

دخترم ۵ سالشه..از صب میگفت شکمم درد میکنه و بدنشم کمی داغ بود

دیگه تا شب موندم ببینم علایم دیگه میاد یا ن 

ک شب بردمش دکتر

علائمو ک بش گفتم گفت از معدشه ویروسیه.در صورتی ک دخترم شکمش درد میکنه

بعدشم هی فشار میداد هی میگفت ببین دردش نمیکنه..هی گفتم دردش میکنه گفت نه چیزیش نیست🤐🤐🤐

کفتمش از قبلم گاهی میگفت شکمم درد میکنه..ازمایشی چیزی براش بنویس هی گفت نمیخاد😐😐😐

دیدم گفت براش مسکن و شربت سرماخوردگی مینویسم بهش بده..گفتمش مگه گلوش چرک داشت.کفت نه ولی ویروسیه بهش بهش😐😐😌

چرا اخه..سرماخوردگی چ ربطی ب معده و ویروس داره؟؟دارو اشتباه نداده ایا

سرماخوردگی کوریزان

خنگه دیگه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون تب داره شک کرده به ویروس 

به نظرم به دکترت اعتماد کن البته اگه تخصص داره اگه دکتر عمومی بی تجربه هست ببرش پیش متخصص

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
چون تب داره شک کرده به ویروس  به نظرم به دکترت اعتماد کن البته اگه تخصص داره اگه دکتر عمومی بی ...

عمومی بود

دعا دعا کردم خانم باشه ک بهرحال خودشم بچه داشته و بلده😂

خانمم بود 

عمومی بود..حالا گفتم تا فردا عصر بهتر نشد میبرم متخصص دیگه

2740

دختر ۳ ساله  منم امروز همش میگه شکمم درد میکنه و غذا هم خیلی کم خورد

اما تب نداره و علائم دیگه نداره

فردا میبرمش دکتر اطفال

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706